Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 12-06-2004
Анатолій БАННИЙ: У Полтаві знову розбушувався УБОЗ

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1087053703.html

10 червня ц. р. десятки полтавців, які в обідню пору крокували до торгового будинку “ЦУМ”, були шоковані побаченим. Поряд з торговим будинком зупинились “Жигулі”. З авто вийшов молодий чоловік – полтавець Олег Перепелиця. Не встиг він звернутись до своїх дітей – чотирьох і п’яти років хлопчиків, як на його налетіли двоє невідомих і почали наносити удари по ниркам і голові.

Діти перелякались і почали плакати. А нападники продовжували атаку, намагаючись відірвати від дверей автомобіля руки своєї жертви. Хлопчики, захищаючи свого батька, почали кусати невідомих здоровенних дядьків за руки. Випадкові свідки, в більшості жінки, закликали “качків” припинити протиправні дії. Коли ж присутні довідались, що це так діють убозівці – обурення людей не мало меж.

- Ніколи не бачила, - зазначила полтавка Віра Іванівна, - щоб серед білого дня лупцювали людей. Повірте, картина не з привабливих, коли двоє, спортивної статури розбещених молодиків, у присутності малолітніх дітей знущаються над їх батьком.

Перше, що спало на думку – фінансові “розборки”. Але коли нападники представились, що вони убозівці, то ми лише здогадувались, що можуть творити наші “захиснички” серед ночі, або в своїх кабінетах, якщо серед білого дня таке витворяють. Навіть забрали мобільний телефон. А це ж грабунок!

Від кого полтавські убозівці ось так нас бережуть?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1087053703.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua