Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 23-06-2004
В.Лесик: Заява про загрозу життю і здоров'ю

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1087993697.html

До засобів масової інформаціїЗАЯВА

Я, громадський активіст Лесик Володимир Володимирович, відкрито заявляю про те, що на мою адресу від представників правоохоронних органів міста Києва надійшли погрози фізичної розправи, якщо я буду продовжувати свою громадсько-політичну діяльність, а саме, організовувати та проводити громадські акції опозиційного характеру.

20 червня 2004 року я з однодумцями організував і провів інформаційно-просвітницьку акцію громадянської кампанії „ПОРА!” – „Десять років кучмізму”. При цьому мною було розміщено на вулиці Хрещатик на інформаційному стенді „КИЇВ СЬОГОДНІ” експозицію інформаційних матеріалів та газетних статей про досягнення кучмізму за останні десять років.
Приблизно через годину, о 19.00 до мене підійшли троє осіб в цивільному. Одного чоловіка з трьох я впізнав – він разом з першим заступником начальника київської міліції полковником Величко брав участь в моєму затриманні 4 травня 2004 року за проведення подібної акції.
Цей правоохоронець в цивільному в присутності ще двох своїх колег сказав, що я їм уже сильно набрид зі своїми акціями, і тому, якщо я проведу хоча б ще одну подібну акцію, то зі мною ніхто більше розмовляти не буде. Вони знайдуть мене і розправляться зі мною фізично, щоб я більше такого не робив.
Після таких дій правоохоронців я заявляю, що якщо зі мною щось трапиться, чиїми б руками це не було зроблено, за цими діями стоятимуть правоохоронні органи та люди від влади.

22 червня 2004 року В.Лесик

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1087993697.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua