Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 06-07-2004
Євген ЖОВТЯК: Ручка за сімдесят копійок щоденно наповнює передвиборчий фонд ЯНУКОВИЧА
Прес-служба Української народної партії

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1089097884.html

Євген ЖОВТЯК: “Ручка за сімдесят копійок щоденно наповнює передвиборчий фонд ЯНУКОВИЧА”
Як відомо, голова Фонду держмайна ЧЕЧЕТОВ ціни не може скласти кульковій ручці за 70 копійок, якою він немов на конвеєрі підписує угоди про продаж все нових і нових приватизованих об'єктів. Член партійної групи Української народної партії фракції “Наша Україна”, член парламентського Бюджетного комітету Євген ЖОВТЯК нагадує, що “кожен такий підпис скеровує мільйони і мільярди гривень прямо у передвиборчий фонд кандидата від влади ЯНУКОВИЧА”.
Зокрема, народний депутат зазначив:
- Положення про передвиборчий фонд ЯНУКОВИЧА вже схвалено парламентською більшістю у вигляді статті 109-3 змін до бюджету-2004. Ним встановлено, що всі кошти від приватизації, що надійдуть понад суму в 5,2 мільярди гривень, скеровуються урядом як на соціальні потреби у вигляді підвищення пенсій та погашення заборгованостей по зарплатах, так і на утворення загадкових недержавних пенсійних фондів працівників бюджетних установ. Гроші ці мають скеровуватися на ті чи інші конкретні потреби начебто за погодженням з Бюджетним комітетом, але чи зможе Бюджетний комітет зібратися до початку наступної сесії? Уряд сам собі створив лазівку, яка дозволить йому самочинно розпоряджатися мільярдними бюджетними сумами.
На сьогодні цифра в 5,2 мільярди гривень вже значно перевищена – на 1,5 мільярди гривень – і складає 6,7 мільярди. Чорнила в ручці ЧЕЧЕТОВА ще вистачить, аби підписати чергові угоди про продаж Укррудпрому та Одеського припортового заводу, а, можливо, і Укртелекому. Все це (не рахуючи дрібніших об'єктів) наповнить передвиборчий фонд ЯНУКОВИЧА ще кількома мільярдами гривень. У результаті влада цинічно і не ховаючись буде купувати голоси виборців за їх же, виборців, гроші, адже кошти від приватизації – це ресурси, виручені від продажу суспільного добра. За народні гроші будуть добавлятися кілька гривень до пенсій, ліквідовуватися заборгованість перед гірниками (а де директори шахт, які допустили такі борги?), підвищуватиметься мінімальна зарплата, будуватимуться автобани і розрізатимуться червоні стрічки, а провладні ЗМІ будуть зомбувати українців, що все це – заслуга ЯНУКОВИЧА, який невпинно думає про добробут народу.
Поза сумнівом, українці розберуться, за рахунок чого їм здійснюються подачки з барського донецького плеча. Ручка ж ЧЕЧЕТОВА опиниться не в музеї, як той сподівається, а швидше фігуруватиме у якості судового доказу для каліграфічної експертизи для з'ясування особи того, хто ж позбавив народ України мільярдів гривень.”
Телефон для розширеного коментаря: 8-050-310-1738

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1089097884.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua