Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 27-07-2004
Віктор Ющенко: Звернення до українських офіцерів
www.yuschenko.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1090946173.html

Шановні офіцери!

Президентські вибори, що наближаються, вирішують долю всього українського народу, визначають переломний момент у новітній історії України. Влада буде змінена. Будуть запроваджені новий суспільний порядок та правила, які забезпечать повноцінний розвиток людини і держави. Ми розбудуємо таку державу, якою зможе пишатися кожен громадянин України.

Розвиток Воєнної сфери буде пріоритетним напрямком діяльності нової влади. Ми голосували проти незабезпеченого фінансовими ресурсами скорочення армії. Ми виступили за ліквідацію диспропорцій в пенсійному забезпеченні військовослужбовців. Ми гарантуємо забезпечення житлом офіцерів і прапорщиків, безкоштовне перенавчання цивільним професіям всіх, хто звільняється, створення для них робочих місць. Ми забезпечимо соціальну захищеність військовослужбовців на рівні європейських стандартів. Ми рішуче змінимо відношення влади до безпеки і оборони держави. Професія офіцера в Україні стане престижною.

Офіцери Збройних Сил є тією силою, яка суттєво впливає на формування громадської думки в країні. Саме тому я закликаю вас виконати свій конституційний обов’язок і не дати можливості провладним політичним силам незаконно скористатися механізмом службової субординації і нав’язати офіцерам та їх підлеглим недемократичний вибір.

Даючи відсіч зазначеним спробам, офіцери мають спиратися на положення Закону України 2000 року «Про Збройні Сили України», який стверджує, що Збройні Сили України не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян. Отже, будь-які спроби владної верхівки впливати на вибір військовослужбовців при голосуванні слід вважати злочином.

Ви, українські офіцери, служите своєму народу і, безумовно, є патріотами України. Ваша доля і доля ваших дітей та онуків пов`язана з майбутнім України. Виконайте свій обов’язок громадянина, зробіть правильний вибір і допоможіть його зробити своїм підлеглим!

ЗРОБИТИ ВИБІР НА КОРИСТЬ МАЙБУТНЬОГО ДЕРЖАВИ –
ПРАВО І ОБОВ’ЯЗОК ОФІЦЕРА!

Щиро, В.Ющенко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1090946173.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua