Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 03-08-2004
Микола Мельниченко: Заява

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1091528365.htmlНа замовлення Генеральної Прокуратури України проводиться так звана міжнародна експертиза записів по справі Гонгадзе. У зв'язку з цим, я в черговий раз наголошую, що дана експертиза навіть теоретично не може мати жодного відношення до встановлення істини в справі Гонгадзе. Так як обов'язковими умовами проведення міжнародної експертизи є:
1.Вибір експертної установи та експертів для проведення справжньої незалежної експертизи, згідно постанови Верховної Ради України від 10.01.2002 р., повинна робити Рада Європи. Генеральна Прокуратура України або інший державний орган України, який підпорядкований або прямо чи опосередковано залежний від української влади, не може неупереджено проводити або організовувати будь-яку експертизу.
2.Дослідження експертами саме тих записів, які я записав в робочому кабінеті Президента України Кучми, ідентичність яких підтверджена мною і за які я несу юридичну відповідальність.
3.Передача експертам для дослідження моїх записуючих пристроїв, ідентичність і непошкодженість яких підтверджена мною. Для експертизи повинні передаватися саме ті записуючі пристрої, якими я записував саме ті розмови Леоніда Кучми, щодо яких проводиться експертиза.
4.Надання мною експертам необхідних показів стосовно методики здійснення записів розмов Леоніда Кучми.
Будь-яка так звана експертиза, яка буде проводитися з порушенням цих пунктів, не матимете жодного юридичного значення і буде проводитися тільки з однією метою - відбілювання вищого керівництва України та уникнення реальних злочинців від відповідальності за скоєний злочин. А участь в цій так званій експертизі представника Литви лишається на його совісті і не може не відобразитись на його професійній та діловій репутації.
Мені також відомо, що проведення так званої вищезгаданої експертизи на замовлення Генеральної Прокуратури України проводиться одночасно з організованою кампанією щодо як моєї дискредитації, так і дискредитації зафіксованих мною доказів. Причому для цього використовуються та будуть використовуватись різні брудні методи. Серед таких методів – використання оприлюднення дезінформації тими особами, що спокусились на 30 срібряників. Одним з методів є також і використання “всліпу” журналістів та засобів масової інформації, щоб оприлюднена дезінформація могла вплинути на суспільну думку як в Україні, так і за кордоном.
В останній час в 'Індепендент', журналіст А.Крушельницький розмістив ряд публікацій, використавши закриті данні слідства, які були отримані Генеральною Прокуратурою України.
А.Крушельницький - один з тих журналістів, які спеціалізуються на справі Гонгадзе. Він чудово розуміє, що розглядати справу Гонгадзе, замовчуючи неспростовні докази причетності влади до інших резонансних справ ( і в першу чергу справи щодо організованого Григорієм Суркисом замовленого замаху на життя державного діяча – народного депутата України Олександра Єльяшкевича, який до речі був у т.ч. і Головою парламентської комісії з питань проведення президентських виборів 1999 року) є свідомим елементарним шантажем Президента України Кучми. Мета цього шантажу - отримати від Кучми необхідні як внутрішньополітичні дії, в тому числі пов’язані з питаннями проведення поточних виборів президента в Україні, так і необхідні зовнішньополітичні дії.
Такий шантаж є неприйнятним не тільки з морального боку, але є надзвичайно хибним для нашої країни в той час, коли українські виборці повинні знати об'єктивну інформацію щодо суті нинішньої влади для здійснення свідомого волевиявлення на президентських виборах.
Якщо б, добре мені відомий, А.Крушельницький дійсно був зацікавлений в покаранні банди, яка здійснила звірячий злочин по відношенню до Г.Гонгадзе, то він в першу чергу б через 'Індепендент' вимагав від міністерства юстиції США оприлюднити результати експертизи записів розмов у кабінеті Леоніда Кучми стосовно Г.Гонгадзе, О.Єльяшкевича тощо. Експертизи тих самих записів, які були офіційно передані мною в мінюст США для проведення експертизи. На превеликий жаль високопосадовці МЮ США свідомо вводять в оману як судову систему США, так і американських законодавців, зокрема К.Смита, В.Кембела та інших по відношенню до записів, зроблених мною. Свідоме затягування вирішення питань відповідальності злочинців в юридичній площині вигідне багатьом учасникам кулуарних торгів з українською владою. І це стало можливо лише тоді, коли це погоджено на найвищому державному рівні у США. Я наголошую – перестаньте шантажувати Кучму, вирішуючи свої проблеми. Я вже не кажу що подібні кулуарні домовленості не мають жодної юридичної сили, але більш цинічне є те, що хтось намагається торгуватися людським горем.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1091528365.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua