Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 09-08-2004
ЗВЕРНЕННЯ СУМСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО РУХУ СПРОТИВУ: ДО ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ, ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, КАНДИДАТІВ У ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИ ТА ЗМІ

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1092046031.html

ЗВЕРНЕННЯ СУМСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО РУХУ СПРОТИВУ
ДО ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ, ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, КАНДИДАТІВ У ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИ ТА ЗМІ

Акція протесту сумських студентів вийшла за межі Сум і набула національного масштабу.

Після того, як ми звернулися по допомогу до всіх політичних партій, громадських організацій, кандидатів у Президенти, скрізь по Україні відбулися десятки акцій на нашу підтримку. На захист наших прав виступило чимало політичних партій, громадських організацій і кандидатів у Президенти. З усіх кінців України до нас надходять побажання приєднатися до нашого походу на Київ.

Ми висловлюємо глибоку вдячність всім, хто нам уже допоміг і ще допоможе, і хочемо нагадати принципи та вимоги нашого протесту:

- Цей протест був організований без будь-якого спонукання ззовні виключно самими сумськими студентами з такими головними вимогами: скасувати Указ Президента та Розпорядження Кабінету Міністрів України про ліквідацію Сумського державного університету, Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка і Сумського національного аграрного університету та утворення на їх базі Сумського національного університету, звільнити з посади в.о. ректора СНУ Олександра Царенка, до вирішення питання про відміну або зміни Указу Президента терміново призупинити процес об’єднання до розробки програмних документів СНУ згідно заходів щодо реалізації державної програми поетапної оптимізації мережі вищих навчальних закладів на 2004-2006 рр.

- Студентський рух спротиву є незалежним від будь-яких політичних сил та кандидатів у Президенти і об’єднує у своїх лавах як студентів різних політичних поглядів, так і тих, хто взагалі не цікавиться політикою.

- Вимоги та гасла акції студентського протесту формуються і проголошуються тільки рухом студентського спротиву без втручання будь-яких інших сил.

У зв’язку з цим всі бажаючі приєднатися до нашого походу на Київ повинні дотримуватися наступних умов. Учасники походу:

1. Не використовують під час походу символіку політичних партій, громадських організацій та кандидатів у президенти в жодному вигляді – прапори, гасла, футболки, нашивки тощо.

2. Не розповсюджують під час походу агітаційні матеріали політичних партій, громадських організацій, кандидатів у Президенти. Учасники походу розповсюджують лише матеріали руху студентського спротиву.

3. Учасники походу, які не належать до числа сумських студентів, роз’яснюють лише своє ставлення до акції сумських студентів та фактичну інформацію щодо подій, не виступаючи від імені руху студентського спротиву.

4. Приєднання будь-яких груп та осіб до пішого походу сумських студентів на Київ повинно бути обов’язково узгоджене з рухом студентського спротиву і вирішується відкритим голосуванням учасників походу з числа сумських студентів.

Будь-яка спроба виставити себе учасниками походу сумських студентів на Київ без дотримання вищезазначених умов, буде вважатися провокацією, спрямованою на шкоду нашому протестові.

http://sumy-bespredel.info/zv09.html

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1092046031.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua