Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 12-08-2004
Алла Лабазова: Відкритий лист до Віктора Януковича

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1092314524.html

Голові Партії регіонів України
п. Януковичу В.Ф.

Відкритий лист

Вікторе Федоровичу!

Звертається до Вас мама Віктора Лабазова з відкритим листом, оскільки боюся, що звичайний загубиться в бюрократичних лабіринтах.

Звертаюся до Вас, як до батька двох синів та лідера політичної організації, яка в своїх програмних документах декларує справедливість і милосердя до людини. Але, на жаль, це тільки гарні гасла. В житті члени Вашої партії ведуть себе протилежно.

Голова Прилуцької РО очолюваної Вами Партії регіонів Ходюк написав „заяву”, а вірніше неправдивий донос на мого сина, фальшиво звинувативши його в хуліганстві. А залякані міліціонери прийняли це за „чисту монету” і порушили кримінальну справу проти мого сина, щоб догодити п.Ходюку, який представляє Вас як лідера Партії регіонів.

Мого сина ув’язнили і несправедливо утримують не за те, що він вчинив якийсь злочин чи посягнув на чуже майно, а за те, що захищав закон, діяв як громадянин, захищаючи чесні прозорі вибори. З усіх телеканалів від Вашого імені декларують про Вашу прихильність до чесних президентських виборів. Чи не так, Вікторе Федоровичу?

В той час, як сотні і тисячі справжніх бандитів почувають себе вільготно в Україні, мого сина утримують в ізоляторі, як особливо небезпечного для суспільства злочинця. Може, тоді хай арештують і мене, Вікторе Федоровичу, бо це я навчила свого сина бути чесним, справедливим, небайдужим до чужого горя, не бути пристосуванцем.

Стан здоров’я мого сина погіршується. Він проводить голодування, не маючи іншого способу самозахисту своєї, а можливо і нашої гідності. У нього повторюються серцеві напади, наростає слабість. І в тих умовах, в яких його утримують, він може загинути. Звертаюся до Вас як до батька, - припиніть знущання з мого сина. Переконайте свого однопартійця, голову Прилуцької РО Партії регіонів п.Ходюка, відкликати позовну заяву. Не знищуйте мого сина, який напевно є ровесником Ваших синів! Це у Ваших силах. Не беріть гріх на совість, бо в тих, хто мордує мого сина, напевно, немає ані дітей, ані совісті.

Сподіваюсь, що Ви не втратили здатність людського співчуття, і що Ваші передвиборчі турботи не переважать „крик душі” матері, яка може втратити єдиного сина.

Лабазова Алла Іванівна, 10.08.2004

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1092314524.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua