Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 13-08-2004
Світовий Конгрес Українців: Як відкрити додаткову виборчу дільницю за кордоном?
Брама

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1092396965.html

Більше - тут http://www.brama.com/news/press/2004/08/040811uwc_zvernenniavybory.html

--------------------------------------------------------------
М-І просить діяти і зв"язатися зі СКУ або українською організацією у вашому регіоні негайно.
--------------------------------------------------------------

Повідомляємо громадян України у діяспорі, котрі не перебувають на постійному обліку консульських установ чи офіційних представництв України, що вони правдоподібно не появляться на списку виборців. Тому, тим котрі бажають брати участь у президентських виборах України, поручаємо негайно особисто, поштою звичайною або електронною чи факсом зголоситися до найближчої консульської установи чи офіційного представництва України. Виборчі дільниці будуть оформлені щойно п'ятдесять днів до виборів, а у виняткових випадках - до сім днів перед виборами. Якщо ви не зголоситесь зазделегідь та не провірите чи узгляднено ваше зголошення, ви матиме можливість лише особисто зголошуватися до уже оформленої виборчої дільниці не пізніше сім днів до виборів, або у сам день виборів, якщо на ваших руках є відкріпне посвідчення в додатку до паспорту України.

Для тих громадян України, котрі перебувають далеко від постійних консульських установ чи офіційних представництв України, подаємо анкету зголошення громадян України до списку виборців та прохання до Міністерства Закордонних Справ України та Центральної Виборчої Комісії України відкрити додаткову виборчу дільницю. Просимо подбати про якнайширше розголошення, виповнення та повернення до Світового Конґресу Українців, не пізніше 15 вересня ц.р. Хоч у Законі вказано, що "Виборчі дільниці утворюються з кількістю виборців від двадцяти до трьох тисяч осіб," ми орієнтуємось, на підставі розмов з МЗСУ та ЦВКУ, що у випадку концентрації около триста виборців в даній місцевості розглядатимуться можливості відкриття додаткової виборчої дільниці. Просимо користуватися цим орієнтиром.

Торонто-Нью Йорк
9 серпня 2004 р.

За Світовий Конґрес Українців:

Аскольд Лозинський
Президент

Юрій Даревич
Голова Координаційного Комітету СКУ
у справах виборів в Україні 2004 р.

Віктор Педенко
Генеральний Секретар

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1092396965.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua