Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 21-08-2004
Віктор Ющенко: Привітання з Днем Незалежності
www.razom.org.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1093072439.html

Дорогі співвітчизники!

День незалежності – це нагадування про велику подію, яка дала українському народу можливість самому вирішувати свою долю. Вона вплинула на життя кожного з нас, на майбутнє наших дітей і всіх наших нащадків. З власною державністю завжди пов’язувалися найбільші духовні цінності народу – повага до людської гідності, любов до свободи, прагнення соціальної справедливості. Народні сподівання проголосив на весь світ ще універсал Богдана Хмельницького: “Щоб кожний на всій Україні користувався вольностями, щоб наш народ з неволі міг видертися”. Слова великого гетьмана і сьогодні є наказом для нас.

Ми, громадяни України, радіємо здійсненню мрії про українську державу, яке відбувалося на наших очах. Ми горді її визнанням у світі, ми віримо у її європейське майбутнє. У свято і в будень кожен з нас хоче бути впевненим у своєму завтрашньому дні, так само, як і в завтрашньому дні своєї країни. Від кожного року незалежності ми чекаємо нових перспектив, успіхів, процвітання.

Проте не всі наші надії справдилися. Досі дві третини українців живуть, поневолені бідністю, наші права і свободи порушуються, наша держава принижується.

Режим Кучми-Медведчука-Януковича вибудовує для себе незалежність від громадян і від національних інтересів. Його головний “здобуток”: мільярди в кількох кишенях, найнижчі зарплати і пенсії – в усіх інших. Сьогодні зрозуміло – від цієї влади не дочекатися добробуту, справедливості і демократії.

Ми, громадяни України, прагнемо змін. Ми хочемо, щоб час втрачених шансів відійшов у минуле. Ми знаємо – Україні потрібна нова влада, яка виведе її з глухого кута.

Проте нинішній режим не хоче визнати своє банкрутство. Влада знає, що вибори вона програє і бачить свій порятунок у сваволі, провокаціях і спробах залякати тих, хто їй протистоїть. Владна верхівка нав’язує державі політичну реформу, потрібну лише для того, щоб втриматися біля державного керма. Проте громадяни вже давно не вірять владі. Опір беззаконню досягає успіху. Режиму все важче приховувати свій страх і безсилля.
В Україні настає новий час – час відповідальності і патріотизму. В день виборів ми прийдемо на дільниці і проголосуємо лише так, як велить совість. Кожен голос буде полічений. Народ обере нову чесну владу і змусить визнати його вибір.

Ми можемо мрію про гідне життя перетворити у чіткий план, а план – у реальність. Я знаю, як це зробити. Національний Банк, очолюваний мною, створив стабільну гривню, яка здобула довіру в Україні і в світі. Уряд, який я очолював, вперше забезпечив економічне зростання, яке триває і досі. У 2000 році всі його відчули у гаманцях, а не у статистичних звітах. Я довів – наша держава може чесно повертати борги, збільшувати зарплати і пенсії, створювати нові робочі місця. Я показав – ми здатні все зробити за власні гроші, не позичаючи ні копійки в борг.

Я іду у президенти. Мій План дій “Десять кроків назустріч людям” – це реалізація їх сподівань.

Ми створимо п’ять мільйонів робочих місць, дамо роботу рукам і розуму кожного. Нікому не доведеться шукати кращої долі за кордоном. Пенсії і зарплати забезпечать кожному гідне життя. Ефективна медична допомога стане доступною, молодь зможе отримати якісну освіту.

Ми припинимо розкрадання країни, покладемо край духовному розтлінню.
Єдиний народ залишить у минулому штучні протистояння, якими його досі намагаються ділити. Держава стане на сторожі нашої єдності.
Україну поважатимуть у світі за чесну і послідовну політику, яка гарантуватиме її безпеку, сприятиме економічному партнерству, захищатиме права співвітчизників за кордоном. Відносини з Росією будуть взаємовигідними, дружніми і стабільними.

Я вірю – ми утвердимо незалежність України і змінимо наше життя на краще!
Разом – переможемо! Слава нашому народу і слава Україні!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1093072439.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua