Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 23-08-2004
Коаліція "Сила народу": Заява
www.yuschenko.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1093255293.html

Спільна заява Генеральної прокуратури, Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ, що, начебто, вони володіють інформацією про підготовку провокацій з боку опозиції, свідчить про одне – влада відверто розігрує сценарій протистояння на президентських виборах 2004 року. Не сподіваючись на перемогу провладного кандидата Януковича у чесній боротьбі, влада вже сьогодні готує підґрунтя для провокацій і нагнітання атмосфери протистояння у суспільстві. Спільна заява силових відомств, численні провокації, затіяні представниками пропрезидентських партій, зокрема «Партією регіонів», СДПУ(о), братками Корчинського, іншими кишеньковими партіями під час мітингів народного кандидата Ющенка, фальшиві листівки проти Юлії Тимошенко, стеження за В.Ющенком та іншими представниками опозиції співробітників міліції, погрози фізичної розправи, брехлива телевізійна картинка на центральних каналах щодо дій опозиції – це окремі ланцюги єдиного плану дій влади з метою дестабілізації ситуації в Україні. Не наводячи жодного конкретного факту, правоохоронні органи звинувачують опозицію у всіх гріхах.
Не вірте їм! Якщо 24 серпня десь будуть силові зіткнення, знайте – це дії влади.
Спільна заява силовиків – це прояв слабкості влади, свідчення протизаконного використання правоохоронних органів у передвиборній боротьбі. Замість того, щоб захищати законні права громадян, ці органи остаточно перетворилися на силову «обслугу» єдиного кандидата від влади.
Коаліція «Сила народу» заявляє, що вона не допустить силових провокацій з боку влади і захистить народ України від збанкрутілого режиму. Якщо влада не спроможна забезпечити законність і правопорядок – це зробимо ми. Спроби фальсифікації результатів виборів не пройдуть. Мільйони наших прихильників забезпечать свої конституційні права на свідомий вибір.
Коаліція «Сила народу» ініціюватиме у парламенті звіт керівників силових структур щодо перебігу виборчих перегонів і втягування силовиків у кампанію. Ми вимагатимемо звіту керівництва Національної телекомпанії України, яке відверто поставило державне телебачення в умови служіння єдиному глядачу, а не народу.
Ми звертаємося до журналістів телеканалів «Інтер», «1+1», «УТ-1» з проханням усвідомити свою відповідальність за розв’язану інформаційну війну проти суспільства. Ми просимо вас згадати такі поняття, як журналістська етика, свобода слова, честь і гідність і дотримуватись їх у своїй професійній діяльності.
Коаліція «Сила народу» вимагає від Президента відправити у відставку керівників правоохоронних органів, які замість виконання своїх обов’язків по забезпеченню дотримання закону втягують правоохоронців у політичну боротьбу. Якщо цього не зробить Президент – ми поставимо питання про їх відставку у ВР.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1093255293.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua