Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 24-08-2004
Матвій Крапля: Агент впливу
М.-І.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1093357690.html

Ця історія - реальні події в Умані минулого тижня

У старенькій, пошарпаній, з бордовими оксамитовими портьєрами радянської доби залі одного уманського підприємства йдуть збори. Звичайні, заплановані, щось там про колективний договір. Спокійні та витривалі водії, причепурені бухгалтерки меланхолійно споглядають на президію, звідки чути "відсотки, гривні, податки". Аж раптом наприкінці звіту директор перериває ведучого і каже: "Шановні колеги, в нас сьогодні гість - довірена особа кандидата у президенти Віктора Януковича."

Така от новина. Хтось ще хотів нині на города встигнути, хтось нарешті в село вибратися дітей від бабусі забрати, когось вже приятелі стомилися у кабачному чекати... Та що зробиш, директор сказав, то послухаємо.

Довірена особа - відомий персонаж, ректор одного з місцевих вузів, звичної ходою піднімається на трибуну:

"Ми оце були у Віктора Федоровича зимою. Заледве до нього достоялися. Не один кордон міліції пройшли, то рамка така металева, то металошукачі, то так наші речі міліція перевіряла. Довго ми до його кабінента добиралися, думали, що вже й не застанемо. А він нічо - дочекався нас, то ще під Різдво було, то ми йому колядку заспівали, а він нам підспівував. Вислухав оце нас..."

І так хвилин двадцять їздив по вухах "довірений" ректор про те, який простий і людяний кандидат від чинної влади.

Петро - водій з транспортного, нервово крутився на кріслі - стомився після учорашнього відрядження до Хмельницького, плюс пальці у моторі стукають і мати у Маньківці захворіла. А тут ще цей...

- Можна запитання?

Довірений розгублено кивнув.

- Де, у якій країні ви бачили, щоб президентом був дважди судимий?

Шквал овацій: усі дивляться телевізор і всі знають, що Янукович сидів, і не можуть збагнути, чого б оце він мав бути президентом.

Довірений ректор промямлив "Я вас розумію" і кілька порожніх фраз. Колеги радо тиснули Петрові руку, дехто пропонував хильнути чарку-другу за перемогу над чинушами.

Директор нервово кусав нігті: на кого цей ректор працює? Хіба так агітують? Як би мені за таких агітаторів з райдержадмінстрації пістона не вставили.

Ректор робив позначку у блокноті і з сумом рахував, скільки закладів йому ще треба обійти - скоріше б на пенсію!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1093357690.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua