Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 27-08-2004
Богдан Соколовський:: Допит розпочався з питання "Як ви бачите майбутнє України?"
М.І.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1093615576.html

Сьогодні головна «Троєщинська терористка», вагітна Наталка Ковальчук була без жодних пояснень випущена з «обєзьянника» Деснянського РВВС. «Майдан-Інформу» вдалося зв’язатися з керівником секретаріату УНП на громадських засадах Богданом СОКОЛОВСЬКИМ. Ось що він сказав:

З самого ранку ми займалися пошками зниклої співробітниці секретаріату Української Народної партії, члена УНП Наталки Ковальчук – з одного боку її шукав батько (адже вона не ночувала вдома), з іншого – наші депутати (адже вона не вийшла на роботу).

Ми щойно бачилися з Наталкою, але дуже коротко – вона була в такому стані, що ми негайно відправили її на обстеження до лікаря, де вона перебуває і зараз (15:55). Вона розповіла, як її затримали.

Це було учора в обід в «Метрограді», де вона була з двома своїми подружками – Олесею Горготою і Оленою (на жаль, зараз не пригадую прізвища). В торговому центрі до них підійшли міліціонери, які повідомили, що дівчата підозрюються у крадіжці.

Затримання, за словами Олесі, здійснювали Ігор Іванишин і Возгоменчук Володимир (Возгоменчук (Леонід) – це прізвище одного з керівників столичного УМВС - М.-І.). Після цього їх із «Метрограду» (торговий центр розташовано на кордоні повноважень Шевченківського і Печерського РВВС, зазвичай цю територію патрулюють спіробітники ТВМ на Прорізній (колишнє Старокиївське РВВС – М.І.) відвезли на Троєщину в Деснянське РВВС. Там, дізнавшись, що Олена і Олеся не є членами будь-яких політичних партій, їх ще до вечора відпустили. Взагалі, допит розпочався з суто політичних питань – чи є членами партій, які політичні симаптії, як бачите майбутнє України. Коли з’ясувалося, що Наталка є членом УНП, тоді вже почалися бесіди про Троєщинський ринок і дівчину протримали до 11:30 сьогоднішнього дня. І це все не зважаючи на її прохання змінити міру запобіжного заходу, оскільки вона вагітна.

Міліція твердить, що затримано ДВОЄ членів УНП. У зв’язку з цим нардепи Євген Жовтяк і Валерій Асадчев зробили запит на ім’я міністра Білоконя з вимогою надати офіційну інформацію – про яких же членів ідеться. Бо сказати, що арештували членів УНП і не надати прізвищ – це ще одне підтвердження того, що дана ситуація – провокація з боку влади. Я прошу міліцію надати ці вилучені партквитки, але силовики чомусь мовчать.

Двоє дівчат, які були з Наталею, кажуть, що у відділку не велися протоколи і не висувалися звинувачення. Зате удома в них були проведені обшуки!

Що ще насторожує – учора, вийшовши на роботу, Наталка сказала колегам, що за нею стежать. Працівники Служби безпеки УНП перевірили цю заяву – факт стеження підтвердився. В нас зафіксовано і номери автомобілів, і обличчя «шпигунів». А через кілька годин Наталку заарештували. Думаю, що завтра на прес-конференції ми надамо весь обсяг інформації.

Окремо хотілося б зауважити: хлопці з керівництва міліції – перед тим, як кричати, що вина доведена, почитайте КПК – вину в нас доводить суд, а не нинішня влада!

Павло СОЛОДЬКО, спеціально для «Майдан-Інформу»Завтра о 13:00 в УНІАН відбудеться прес-конференція Наталки Ковальчук та інших представників УНП з приводу цієї ситуації

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1093615576.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua