Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 09-09-2004
Віктор Ющенко: Заява Фракції "Наша Україна"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1094746647.html

Співвітчизники!
Сьогодні, коли вибори переходять в завершальну фазу, влада втрачає глузд від свого безсилля. Вона влаштувала терор проти людей, вона викидає мільйони на рекламу тощо. У державі вже і податки збирають наперед. Зараз запроваджуються "міліцейські темники": МВС формує на місцях так званні "групи по відпрацюванню сценарію "президент-2004", до яких входять працівники УБЕЗу, УБОЗу, громадської безпеки. Ці групи виконують розпорядження МВС, які надходять факсами з центру без жодних реквізитів, вихідної реєстрації, про існування таких розпоряджень знають тільки члени груп. Серед завдань груп на місцях: недопущення розміщення біг-бордів Ющенка, перешкоджання виготовленню і розповсюдженню агітпродукції, контроль за "штабами "Я", виявлення "двурушників" у владі.
Ми звертаємося до організаторів цих безглуздих афер: припиніть порушувати закони, припиніть ганьбити себе, припиніть війну із власним народом. Цю війну ви всеодно програєте.
Навпаки – все більше людей не сприймає політиків, які сьогодні керують державою, все більше прихильників стає в народного кандидата – Віктора Ющенка.
Тому ті, хто через два місяці залишаться без роботи, все більше схиляються на провокаційний, силовий варіант утримання при владі. Ці намагання, як і бажання зробити двічі судимого прем’єра президентом, – залишаться звичайно нездійсненними.
Найняті владою брудні технологи розігрують провокації одна за одною, але вони всі приречені на провал.
Сьогодні "временщики" кинули нам, народним депутатам, всьому українському суспільству виклик. Вони хочуть вивести на вулиці нашої столиці, міста-героя Києва профашистських молодиків і організувати їм факельну ходу.
Ми заявляємо, що неодноразово зверталися і до МВС, і до Генеральної прокуратури України, і до СБУ, і до Міністерства юстиції з вимогами припинити антиконституційну діяльність УНА, спрямовану на розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Однак, офіс цієї партії не випадково знаходиться практично у дворі Адміністрації Президента. Високі покровителі захищають своїх підопічних. Якщо не буде УНА Коваленка і "Братства" Корчинського, хто ж буде створювати вигідні "картинки" для ТРК "Альтернатива", "Інтера", "1+1", та УТ-1?!
Сьогодні і завтра МВС, СБУ і Генпрокуратура повинні заявити, що вони не допустять провокацій УНА біля пам’ятника Шевченку. Це їхній останній шанс довести, що вони саме правоохоронні органи, а не відділи з питань організації провокацій в штабі Януковича.
Фракція "Наша Україна" заявляє: якщо влада не одумається і буде надалі культивувати і вирощувати фашизм в Україні, ми знайдемо способи, щоб очистити від фашистської нечисті вулиці нашої столиці та інших міст України!
Ми не допустимо фашизму в Україні! Фашизм не пройде!

Голова Фракції "Наша Україна" Віктор ЮЩЕНКО

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1094746647.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua