Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 10-09-2004
Майдан-Інформ: Боротьба триває.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1094831846.html

В понеділок, 13 вересня об 11.00 учасники акції "SOS" (саме їм присвячений лінк УВАГА! Розшук! WANTED! на першій сторінці) пікетуватимуть приймальну Адміністрації Президента за адресою вул. Шовковична, 12. Прохання до всіх журналістів і просто небайдужих громадян підтримати цих людей, які не мають ЖОДНОГО стосунку до великої політики, а ПРОСТО ЗАХИЩАЮТЬ СВОЇ ПРАВА.


ЯК ЗВ'ЯЗАТИСЯ:

Київ:
Тамара Вікторовна ТИМОЩУК 559 2278
Микола Володимирович ІВАЩЕНКО 510 9666

Донецьк:
Анатолій Євдокимович УКОЛОВ (062) 338 1861ЯК ЦЕ БУЛО:

30 грудня 2003 року матері незаконно засуджених з Києва розпочали акцію "SOS" на головній площі України - Майдани Незалежності. До них приєдналися інші громадяни, чиї права порушені правоохоронними органами та судовою владою.

25 березня 2004 року до киян приєдналися мешканці Донецька і Донецької області.

З 12 травня 2004 року акція "SOS" проходила біля Верховної Ради за участю мешканців Києва, Донецька, Кіровограду, Вінниці.

18 травня 2004 року пікетувальники були жорстоко побиті міліціонерами і бритоголовими чорносорочечниками. Людей тягали по землі, 7 чоловік забрали до Печерського РВВС, де з них знущалися та ображали міліціонери. Подивитися фотки і матеріали щодо того трагічного дня можна тут.

12 червня 2004 року до акції приєднуються мешканці м.Чернівці. Це стається під час пікетування Верховного Суду з вимогами справедливих судових розглядів.

З 6 вересня 2004 року продовжуються пікети учасників акції "SOS" на захист прав людини в Україні. Учасники пікетування вимагають перегляду сфальсифікованих справ. Судді повинні підкорятися лише Закону!


МИ ПОДАЄМО СИГНАЛ "SOS"!

Всі учасники акції пройшли судові інстанції, які мали форму знущання над людиною з метою виконання міліцейсько-прокурорського замовлення. В нинішніх українських судах іде торгівля людьми і людськими долями. Український суд - це супермаркет на всю країну. Цинічний розсуд суддів - це те єдине, що ще спроможне довести силу влади, яка стала антинародною. Учасники акції "SOS" об'єдналися самі проти свавілля влдаи, що свідчить про початок існування громадянського суспільства.

Ми вимагаємо справжніх судів! Годі стверджувати, що судді в Україні - незалежні! Вони незалежні хіба що від Закону, якому повинні підкорятися!

Ми вимагаємо поновлення наших знищених прав і свобод!


Учасники української акції "SOS"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1094831846.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua