Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 14-09-2004
Іван Буртик: Дві альтернативи

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1095169226.html

В сучасних обставинах, владна структура створила для українського народу дві альтернативи, перша: давайте все, бо як ні, то самі візьмемо! А друга: ви не мусите любити, але слухати будети змушені. В таких умовах народ бажає чи ні , терпить і слухає, бо нагнічений владним страхом до такої міри, що власної тіні боїться. Як не досить залякувань своєю владою , то ще й чужі її наганяють. Сьогодня світ сприняв незаперечну заяву Путіна, що у випадку потреби, (без жодного попередження), він буде атакувати ворога всюди, де б він не жив. І видаєься, що хоча відкритих війн у світі немає, а всі всі люди живуть у постійному страху та непевністю. Але і правди не можна приховати, бо якщо Америка без попередження пішла війною на Ірак, то хто може заборонити Росії робити такі операції в Чечні ?

Незаперечним фактом є також те, що й Україна може впасти жертвою непередбачуваної атаки.

Тому Генпрокуратура з її силовими структурами, стали силовою структорою.Газети влади, обласні і районні роздзвонили, що у випадку виборчої поразки, антивладні ″ворухобники″ плянують противладний спротив за грузинським сценарієм. Народня приповідка каже, ″само порося дре мішок і само квичить″. За публичну заяву, що голосуватиме за Ющенка, житель села Заремеля Житомирщини Алік Асланов, не міг довше витерпіти знущань адміністративним ресурсом, облився бензиною і 21 серпня ц.р.спалив себе перед приміщенням районної прокуратури.

Чому так сильно Адміністраця з провладним Януковичом кричить, про опозиційну загрозу? що за цим скривається ? Пригляньмос ь тут декільком факторам : Влада несподіваючись на перемогу свого кандидата Януковича, відверто розігрує сценарій протистояння в цих виборах проти Ющенка та лякає людей брехливими видумками, мовляв: опозиція у випадку поразки, вдасться до шовкової революції за прикладом Грузії. Такий феномен потрібно розглядати навпаки. Бо, якщо станеться поразка владного кандидата, то можна сміло сподіватись, що саме влада може штучно створити різні провокативні акти, щоб її виконавці-правоохоронці силою не допустили людей до голосування та перемоги опонентів. Довідуємось, що Генадій Васильєв, потураючи фактам беззаконня, сам перетворився з генпрокурора України на оборонця, тільки задля одного Януковича. Від кого тоді вимагати правди і справедливості?

В той час самі правопорушники, як Генпрокуратура та Служба безпеки, запевняють народ, що внутрішній мир і стабільність будуть забезпечені.

Чому владна структура зі своїм кандидатом Януковичом буде робите все не придумане, щоб тільки не допустити до перемоги опозиційного кандидата Юшенка? Бо у випадку їхньої поразки, то всій владній структуалній системі лишаються лише дві альтернативи: за свої злочинства, вони будуть мусіти стати перед всенароднім українським судом, або поділитись з своїми маєтками за чужоземне їхнє приховання.

Для українського народу, ці вибори будуть не тільки його іспитом зрілости, а також і вибором однієї із двох альтернатив. Він мусить позбутись раз назавжди страху і стати мужнім, не боячись різних залякувань.Українськкий народ мусить вийти гордо, з піднесеним чолом до виборчих урн і обрати чесного, патріотичного кандидата Віктора Ющенка, який подбає про всенародній добробут та збереже українську державність і незалежність. Або другу, віддати голос за Януковича, що означатиме дальше продовження гноблення, та ще ганебніше кучмівщини, а то і можливе приведення до втрати своєї незалежності.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1095169226.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua