Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 20-09-2004
"Зона шансона": "Раз пошли на дело Я и Янукович" - АКЦІЯ!!!
М.-І.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1095680514.html

«Раз пішли на «дєло» я і Янукович»

Студенти-філологи, які об’єдналися в групу «Зона шансона», оголосили всеукраїнський конкурс «Раз пішли на «дєло» я і Янукович» з метою встановлення повної біографії Віктора Януковича. На їхню думку, несправедливим є те, що багато епізодів з життя нинішнього прем’єра відомі лише у колах людей, які разом із ним перебували в місцях позбавлення волі.

Тому «Зона шансона» пропонує всім колишнім співкамерникам нинішнього прем’єра поділитися відомою їм інформацією з громадянами України. Текст цього послання редакція «Правда проти брехні» отримала електронною поштою.
«Ми, студенти-філологи київських вузів, які створили наукову групу «Зона шансона», - йдеться у документі, - вважаємо, що дослідження біографії Віктора Януковича – актуальна тема для мільйонів виборців, оскільки Янукович – кандидат в президенти і продовжувач справи Леоніда Кучми та Віктора Медведчука.

На жаль, багато сторінок його життя сьогодні невідомі громадянам України, зокрема, два його строки перебування в місцях позбавлення волі: в зонах Кременчука та Єнакієва. Як свідчать джерела, Віктора Федоровича зона не зламала. Він у складних умовах зумів знайти спільну мову з адміністрацією тюрми, запевнити інших засуджених у своїх лідерських якостях, що дозволило йому зайняти вищу щаблинку тюремної ієрархії – стати «авторитетом», чи, як говорять «на зоні», «паханом».

Про це свідчить шановане у кримінальних колах прізвисько «Хам», яке дали Януковичу співкамерники. Ми віддаємо належне завзятості В.Януковича, що двічі відбував строки у виправних закладах, пройшов всі кар'єрні щаблі в зоні і після звільнення продовжив свою кар'єру серед звичайних людей, знаючи, що не всі поставляться до вихованця зони прихильно.

Група "Зона шансона" вирішила внести свій внесок у справу створення справжнього образу кандидата в президенти від влади, й ініціює акцію "Раз пішли «на дєло» я і Янукович". Ми пропонуємо всім ув'язненим, які перебували в місцях позбавлення волі разом з Віктором Януковичем надсилати свої спогади про спільно проведені роки за ґратами, кращі з яких будуть опубліковані в різних періодичних виданнях на правах соціальної реклами.

Наша мета – ознайомити мільйони українців з повною біографією Януковича до дня виборів для того, щоб поява президента-зека не стала для них неприємною несподіванкою.

Листи надсилайте електронною поштою на адресу yanukovich_zona@ukr.net».

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1095680514.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua