Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-09-2004
Джон Керрі: Заява щодо майбунтіх президентських виборів в Україні
Website Kerry-Edwards 2004, Inc. - www.JohnKerry.com, переклад М

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1095885298.html

Кандидат на посаду Президента США видав наступну заяву щодо майбунтіх президентських виборів в Україні:

"Україна - стратегічно важлива країна у серці Європи. Її визволення тринадцять років тому було перемогою демократичних сил після трьох четвертин століття комуністичного режиму. Сьогодні, коли Україна готується до своїх майбутніх президентських виборів, українці мають можливість продемонструвати силу демократії у Східній Європі, обравши свого майбутнього лідера через вільні і чесні вибори, що відбражали б волю народу.

Я занепокоєний розвитком подій в Україні напередодні дня виборів. Існує практика урядових махінацій і залякування проти опозиційних політичних кандидатів і їх активістів. Незважаючи на те, що Україна щедро виділила війська до Іраку, Адміністрація Буша проігнорувала відхід від демократії у цій країні. Ми могли б співпрацювати з Європою на протязі минулих кількох місяців, щоб сформулювати спільний підхід для підтримки демократії в Україні.

Україна - велика точка розвороту. Адміністрація Буша має стимулювати лідерів України, щоб забезпечити, що всім кандидатам наданий рівний доступ до державних мас-медіа. США має працювати з Організацією за Безпеку і Кооперацію в Європі (ОБСЄ) щоб суттєво підвищити кількість міжнародних спостерігачів посланих в Україну під час виборів.

Ще не пізно для триумфу демократії в Україні. Як Президент, я буду продовжувати будувати сильне партнерство між Сполученими Штатами і Україною через підтримку її незалежності і повної участі у трансатлантичній громаді. Українське обдароване, різнорідне суспільство є здатним продовжити шлях обраний її громадянами у 1991 році, якщо матимуть справедливий вибір у вільних виборах цієї осені."

(END)
переклад Майдан-Інформ

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1095885298.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua