Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 26-09-2004
Otar: Так і проситься щось у стилі Мр. Паркера
Вільний Форум Майдану

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1096168685.html

Автобус-З-Прем'єром™ виїхав на площу перед Прикарпатським університетом, змусивши розступитись дві групи зустрічаючих. Одна з них, більша, тримала сині з білим прапори, інша – жовтогарячі з написами “ТАК!”, вишкіреним обличчям Тягнибока і свастиками.

Двері відчинились, з автобусу вистрибнув чоловік у чорному і дав команду операторам Інтера, 1+1 та інших лояльних до Кандидата каналів приготуватись до зйомок. За ним з підніжки важко зіскочили півтора центнери самого Кандидата.

- Ну шо? - запитав Кандидат розгублено.

Його вмить оточили охоронці. Чоловік у чорному зробив невизначений знак у бік натовпу з жовтогарячими прапорами. На камерах загорілись червоні вогники.

- Ближче підійдіть! - крикнув хтось із натовпу.

Кандидат зробив кілька кроків у напрямку жовтогарячих.

- Мотор! - гукнув чоловік у чорному і зник. З натовпу вилетіло яйце і розбилось на міцних грудях Кандидата.

- І шо тєпєрь? - ще більш розгублено запитав Кандидат. З автобусу почувся хрипкий шепіт: "Падайтє, падайтє, сйомка ідьот". Нарешті охоронці зорієнтувались, звалили Кандидата на землю й затягли до автобусу.

Там уже наготували блокноти й ручки кореспонденти лояльних до Кандидата видань. Ганна Стеців метушилась навколо Кандидатського тіла, витираючи гігієнічною серветкою залишки яєчного жовтка, й паралельно надиктовувала кореспондентам інформацію.

- Вибачте, - запитав її кореспондент провідного інформаційного агентства, тримаючи мобільний телефон біля вуха, - чим-чим, ви кажете, влучили в Кандидата?

- Яйцем, - невпевнено сказала Ганна Стеців. - Предметом.

- Так яйцем чи предметом?

- А яйце - це вам шо, не предмет? - визвірилась Ганна Стеців, - пишіть - гострим предметом!

- Це як, - не заспокоювався кореспондент, - це, тобто, гострим кінцем влучили? Гострим кінцем яйця?

- Гострим, тупим, та шо ви причепились! - кінцево зірвалась пані прес-секретар. Кандидат перелякано заворушився. - Хоч гострим, хоч тупим, та пишіть шо хочете! Лежіть, лежіть, Вікторе Федоровичу!

- Ясно, - задумливо сказав кореспондент, і повернувся до телефонної розмови: - Так і записуй: гострим тупим предметом...

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1096168685.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua