Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 26-09-2004
Vpered.org: Агітація за чесні і вільні вибори
Вільний Форум

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1096199614.html

Сьогодні зайшов на Хрещатик у Києві, де сьогодні точно побувало за день півмільйона людей, і побачив практичну відсутність прямої виборчої або громадянської агітації, при домінуванні концертів - один спонсорований Януковичем і другий Омельченком (згідно напису, хоча очевидно що це не так).

Зараз, коли залишилось менше 40 днів до першого раунду виборів, прямої постійної агітації не ведеться, крім застосування кампанією Віктора Ющенка досить успішних агітаційних палаток. Збиратися поспівати і погуляти звичайно цікаво, але чи допомагає це вільним і чесним виборам?

Насправді існує десятки можливостей для розповсюдження літератури і прямого контакту з виборцями. Ось декілька місць, де можна отримати листівки або брошури:

1. Кампанія Віктора Ющенка: Існують прекрасні брошури про Віктора Ющенка і його Програму. Ці брошури є доступними у місцевих і регіональних штабах кампанії. Існують плакати А3 і великі плакати, які можна повісити на балкон або на будівлю. www.razom.org.ua

2. Кампанія Пора: Кампанія розробила цікаві, сильні брошури і наліпки, які можна отримати і розповсюджувати. Подивіться сайти кампанії: www.kuchmizm.info i www.pora.org.ua.

3. Громадянська ініціатива "Знаю!": кампанія з розповсюдження матеріалів про те, як протистояти фальсифікаціям на виборах. Безкоштовний телефон 8-800-502-2500, сайт www.znayu.org.ua)

4. Громадянська коаліція "Новий вибір"(www.monitor.org.ua): У липні коаліція випустила брошуру про тендеційність на "націоанльних" каналах.

5. Наша ініціатива "Вперед" (www.vpered.org). Кожен може безкоштовно замовити 25 копій нашої брошури "Порівняйте наших кандидатів", копія якої знаходиться на сайті, або роздрукувати брошуру самим у будь-якій кількості.

Можна припустити, що займатися прямою агітацією виборців - небезпечно. Насправді, випадки затримань (на годину-дві-три максимум), які б вони не були грубими порушеннями прав людини, є поодинокими і не становлять постійної загрози, тим більш в Києві. На підтвердження того, сьогодні сам роздав хвилин за сорок 200 брошурок "Порівняйте наших кандидатів", які за збігом обставин були зі мною, - на підході біля Європейської площі, де проходив концерт Януковича. Роздавав і людям з прапорями "Я", і одному навіть хлопцю з нашивкою "братства" Корчинського... Минулого тижня, ми втрьох розповсюдили біля 1000 брошурок за півгодини на Хрещатику без будь-яких перешкод. Так що не бійтеся! У нас залишилося п"ять тижнів до першого раунду, всього 10 вихідних днів, коли можливостей для прямої агітації - море. ...щоб потім не кусати лікті і не бити себе в груди.

ПС. Тільки робіть агітацію завжди безкоштовно - ми не такі дурні, що наш стратегічний голос можна купити за кілька гривень...

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1096199614.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua