Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 27-09-2004
Вінницька Правозахисна Група: Адмінресурс на Укрзалізниці - здолаймо зло разом!
Вільний Форум

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1096299095.html

25 вересня ввечері, подорожуючи до Вінниці, завітав на Південний вокзал у Києві. За спинами КОЖНОГО з касирів на на синій стіні на висіли плакати з серії "Вибір-2004", за "канкрєтного пацана" Віктора Федоровича Януковича, політична смерть якого, як відомо теперь, знаходиться в яйцях.

Підійшов до чергового адміністратора Південного вокзалу, попросив дати мені Книгу скар і пропозицій, вона спитала навіщо, я пояснив, що оскільки вокзал належить державному підприємству Укрзалізниці, що є підрозділом мінтранспорту, то агітація тут заборонена законом "Про вибори Президента", закон порушено і тому, я хочу поскаржитися на це. Молода пані адміністратор спочатку спробувала відмовити надати мені книгу скарг, мотивувавши це тим, що,нібито, вони приймають лише скарги з якості обслуговування в залізничних касах, але коли я сказав, що в такому разі відправляюся на пошту і буду давати телеграму в Генпрокуратуру, ЦВК і мінтранс, леді сказавши, що їй треба терміново порадитися, запросила зачекати, аглухо закрила віконце і з кимось хвилини дві говорила по телефону. Потім відкрила віконце і сказала: "ми приносимо Вам своє вибачення ці плакати було помилково розміщено одним з наших касирі-фанатів Януковича, зараз я при Вас це все познімаю".
І що саме цікаве- дійсно познімала, пішла негайно в касову кімнату і зняла всі до одного плакати "ТОМУ ЩО...".
Після цього каже мені: "Пане, благаю, не треба скарги, цього більше не буде". Я запитав, як справи в касовому залі на основному Центральному вокзалі, вона сказала, що не знає, бо це не її зона відповідальності. Тож пішов я туди. Звичайно, за спинами кожного касира, висів наш КАЩЄЙ!Тут я повівся по-іншому. Тупо пішов до адміністратора і попросив книгу скарг і пропозицій. Адміністратор, що знаходиться в касах повернення платежів ліворуч від центрального входу в вокзал, запросила мене зайти до неї, спитала в чому справа. Я відмовився говорити, заявивши, щзо вони зможуть прочитати усе, коли я закінчу. Вона почала дзвонити, зьіглося купа народу, книгу не давали, мовляв "а що, як Ви нам зіпсуєте книгу скарг, напишете там матюгів". Я витягнув паспорт і сказав ось мій паспорт, ящо я буду таким ідіотом, щоби матюки тут писати - зверніться в міліцію і я відповідатиму.
Надали книгу я почав писати скаргу.
Десь вже половину написав, тут адміністратор каже :
"ну добре читайте в слух, бо нам же цікаво", я й почав читати. Коли вони зрозуміли про що я, відбулася абсолютно парадоксальна й неочікувана мною реакція. Вони всі почали казати: "Правильно! Молодець! Цей мудак всіх достав, скільки можна цю банду терпіти, краще б його вчора під поїзд кинули і таке інше". Закінчилося це все тим, що дівчата сказали мені, щоби як будуть проблеми з квитками- завжди звертався прямо до них, і вони все повирішують". Після цього я відправився на пошту і надіслав телеграму в ЦВК".
Ось тексти:
1.СКАРГА в книгу скарг і пропозицій:
"Сьогодні о 16 годині на центральному вокзалі в касовому залі на першому поверсі за спинами касирів було розміжено агітаційні матеріали за кандидата в Президенти України віктора Януковича. Агітація на державних підприєствах, організаціях та установах заборонена по Закону України "Про вибори Президента України". Вимагаю негайно припинити порушення закону і покарати винних. Телеграфую про порушення в Центрвиборчком.
Прізвище, адреса.
2. Телеграма.
ЦВК УКРАЇНИ КИЇВ БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ 34
СЬОГОДНІ НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ ЗАЛІЗНИЧНОМУ ВОКЗАЛІ В КАСОВОМУ ЗАЛІ В СЛУЖБОВОМУ ПРИМІЩЕННІ ЗА СПИНАМИ КАСИРІВ БУЛО РОЗМІЩЕНО АГІТАЦІЙНІ ПЛАКАТИ ЗА КАНЖИДАТА В ПРЕЗИДЕНТИ ЯНУКОВИЧА ВВАЖАЮ АГІТАЦІЮ НА ДЕРЖПІДПРИЄМСТВІ ПОРУШЕННЯМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ". ВИМАГАЮ НЕГАЙНО ПРПИНИТИ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ
ПРІЗВИЩЕ АДРЕСА

Ну а тепер, УВАГА! ЗАПИТАННЯ! чи може хтось прогулятися на вокзал і подивитися чи познімали плакати в касовому залі першого поверху і не повісили знову на південному вокзалі. Якщо агітація висить знову, прошу залишити скаргу в книзі скарг і пропозицій.
Ось такі справи.
Дмитро

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1096299095.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua