Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 30-09-2004
Громадянська кампанія "ПОРА!": Звернення до голів та членів ТВК

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1096560678.html

ШАНОВНИЙ ГОЛОВО І ЧЛЕНИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ!

Громадянська кампанія ПОРА вітає Вас із обранням на відповідальні та почесні посади.

Ми віримо, що у виборчі комісії обрали чесних, порядних і розумних людей. Щиро бажаємо наснаги, віри і терпіння, так необхідних у цій почесній роботі.

Кампанія ПОРА звертається до Вас тому, що саме ці вибори Президента України насправді визначать долю наступних поколінь українців, наших родин і кожного з нас.

Це – вибори з реальною альтернативою, і саме у Ваших силах зробити так, щоб воля людей не зникла, їхні голоси не пропали.

Фальшування виборів неминуче призведе до великих бід, громадянського протистояння, бідності. І зараз тільки Ваша чесна позиція може відвернути це лихо.

Деякі представники влади чинитимуть на Вас тиск – проханнями, погрозами або навіть впливом на ваших рідних. Вони хочуть спотворити результати виборів і підставити Вас.

В критичний момент вони покажуть, що фальсифікацію робить не влада, а Ви – прості люди, що є членами чи головами ТВК. Сфальсифікують вибори вони, а сидіти за це будете Ви!

У той день, коли український народ обиратиме собі майбутнього Президента, Ви також обиратимете своє майбутнє. Ним може бути:

- життя в розвинутій цивілізованій державі,

- від 7 до 12 років ув’язнення, згідно з статтею 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права);

- від 5 до 8 років ув’язнення з обмеженням права займати певні посади, згідно з статтею 158 Кримінального кодексу України (підміна виборчих бюлетенів або неправдиве оголошення результатів виборів).

Ми віримо, що Ви нізащо не підете на протиправні дії, проте пам’ятайте – що кожному з Вас доведеться відповідати за свої вчинки!

Йдемо спільно до великої мети – побудови цивілізованої і демократичної України!

З повагою,
Громадянська кампанія ПОРА

31.10 ПОРА!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1096560678.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua