Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 04-10-2004
Др.М.Цімпфер: Прес-реліз кліники "Рудольфінергаус"
www.yuschenko.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1096886802.html

Неофіційний переклад з німецької мови

Бланк лікарні "Рудольфінерхауз"
1190б Відень, Біллротштрассе, 78
Відень, 03.10.2004 р.

Повідомлення для преси

Повідомлення для преси стосується паціента Віктора Ющенко, Київ, Україна.

Ми хочемо особисто зробити наступне повідомлення стосовно лікування паціента пана Ющенка, колишнього премєр-міністра України та кандидата на президентських виборах 31.10.2004 року.

Пан Ющенко знаходився на обслідуванні та лікуванні в стаціонарі лікарні "Рудольфінерхауз" з 10 по 18 вересня 2004 року. у зв'язку з гострими проявами захворювання з симптоматикою, яка стосується багатьох органів та має нейродермальну компоненту.

За медичними показаннями 30.09.2004 р. паціент знову поступив в лікарню "Рудольфінерхауз" для подальшого лікування та обслідуваання в стаціонарі.

Враховуючи останній розвиток захворювання, стосовно питання про те, що причиною цього захворювання стало отруєння, хочу повідомити та зафіксувати наступне як доповнення та уточнення повідолення для преси від 28.09.2004 р., яке я не підписував і не авторизував і яке апріорі може тлумачитися як виключення отруєння.

На данний момент досліджується можливість існування екзогенної причини отруєння. Поки що неможливо не підтвердити, ні виключити незумисного або зумисного отруєння.

Повідомлення для преси від 28.09.2004 р. згідно з яким отруєння можна виключити, є в цьому звязку невірним і спростовується цим повідомленням.

Основними лікарями, які лікують з залученням консиліуму паціента Віктора Ющенка, є виключно професор доктор Корпан та я, доктор Цімпфер. Згідно з обов'язком лікарів зберігати таємницю, заяви стосовно стану здоров'я ми як лікарі, що лікують паціента, можемо робити тільки з його дозволу.

Підписи:
Професор університету Др.М.ЦІМПФЕР, МБА

Президент "Rudolfiner-Verein-Rotes Kreuz"
Лікарня "Рудольфінерхауз"

Профессор університету Др.Л.ВІКЕ
Лікарня "Рудольфінерхауз"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1096886802.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua