Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 05-10-2004
Partizan: “Політичний зрив"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1097009618.html

Історія з яйцями напевно надовго врізалась у пам”ять не лише пана Януковича але й силовиків… Вчора о 13.22 , під час мітингу в підтримку кандидата в Президенти України в Миколаєві, були затримані 5 чоловік. Причому цікавий факт самого “затримання”: “правопорушники” просто стежили за “вже до болю знайомими лицями”, а потім чомусь захотілося їм нас заарештувати, тобто, вибачаюсь, запросити на розмову.

Відвівши нас за ріг, порилися у сумках та в кишенях, після чого знайшли цілком легальні плакати “Так!Ющенко” (всі вихідні дані були на місці). Одна добра людина в цивільному напевно не знала як використовувати рацію і вирішила вдарити єю по голові одного з хлопців. З”явився адреналін і пішло-поїхало: рукою в живіт, зірвав наклейку “Так!Ющенко” з футболки та заклеїв рота, напевно щоб не сперечався про законність його дій. “Культура” нашого прем”єра певне передалась і його підопічним, бо неодноразово чули вислови: “Будь попрощє! Фільтруй базар! Ти шо вабщє пагнал?! Та бл** скока можна гаварить шо там всьо узнаєтє!” і т.д.

Потім відвели до машини, де разів зо три брали дані не лише на папір, але й записали на відеокамеру, мабуть наші силовики не вміють читати. На всі наші питання хто вони, чого нас затримано, спершу казали: “Потім взнаєте”,але все ж таки вирішили щось придумати і наморозили: “Політичний зрив”. Звісно причина вагома… Так нам ще й обіцяли перевести все це в кримінальну відповідальність! Ми вимагали нас відпустити, бо немає складу навіть адміністративного проступку, у відповідь на це нам обіцяли “все згадати” і показати минулі відеозйомки, на превеликий жаль нам їх подивитись так і не вдалося.

Коли нас привезли до Заводського РУ МВС, зателефонували голові Миколаївського обласного штабу “Нашої України” народному депутату Ширку Ю.В. Разом з ним приїхав і помічник нардепа Забзалюк Р.О. Також під”їхав батько одного з “затриманих”. В приміщенні Заводського РУ МВС висіли агітматеріали за Януковича, що суперечить ЗУ “Про вибори Президента України”, про що було складено відповідний акт та зафіксовано правопорушення на фотоплівку. Ми написали заяву про правопорушення з
боку міліції та пояснювальну-опитування: хто, що бачив і т.д. Після цього нас відпустили, щоб ми їм ще більші проблеми не принесли.

Цим хочу підкреслити слабкість влади, якщо її працівники затримують людей за те, що вони просто прийшли на мітинг, подивитись на прем”єра. Тобто вже є поділ на “чорних” і “білих” – і якщо тебе заштампували до перших, то будь готовий бути затриманим за те, що ти взагалі народився на світ!
Partizan.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1097009618.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua