Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 07-10-2004
Чучхе і DADDY: Реакція на антиющенківську пропаганду
Вільний форум Майдану

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1097147786.html

Я вчора побачив листівки із складу на ВДНГ - мені їх знайомі журналісти показали. Ось мої враження:

Листівка де Україна розбита на три сорти - абсолютно не працюватиме. Її наш пересічний виборець просто не хрозуміє, до того ж там написано спочатку ющенківське "Так!" а потім "Так виглядає ЇХ Україна", таким чином неупереджена людина може подумати, що йдеться про позицію ющенкових опонентів. Як на мене, то такі плакати можна сміливо клеїти - ющенку вони не завадять. Можна повторити мій власний експеримент і розклеїти їх, наприклад, в Донецькій області - це там сприймуть, як "опоненти Ющенка вважають Донбас третім сортом". Дуже характерна деталь - Сумська область виділена, як другий сорт. Очевидна заслуга сумських студентів.

Інша річ - листівки "Ти готовий до громадянської війни?". Звертаю увагу, що пропаганда війни у всіх формах є кримінальним злочином - санкція до п"яти років, здається. Думаю, в рекламній кампанії Ющенка просто необхідно тепер постійно повторювати про ці листівки в контексті "Янукович - поджігатєль гражданской вони". Я, звичайно, розумію, що ніякий суд Януковича не засудить, але не потрібно судитися з Януковичем, бити потрібно по найвразливішому місцю - по низах (як це вони роблять з нами). На практиці це має виглядіти так: хапається студент, що здуру найнявся клеїти ці листівки і його тянуть в суд за пропаганду війни, ще й масово афішують цю справу. І Ющенко в виграші, як борець з громадянською війною, і студенти злякаються клеїти таке паскудство.

Далі. Тут у форумі йшла мова про те, як швидше зіпсувати цілий склад літератури, привівши її в непридатний стан. Думаю, ми маємо повне право це зробити, оскільки за версією Гавриша - агітпродукція є приватною власністю Ющенка. Ми ж з колегами вирішили, що найкращий для цього спосіб - електричний дриль. Одна дірка від свердла - і газета вже стає непрезентабельною. З перевагою дриля згодилися всі мої колеги, яким доводилось коли-небудь прошивати велику кількість паперів.

Наробити свердлом дірки в усіх кіпах цієї макулатури - справа добра, але на це піде не один людино/день. Спробуємо облити водою газету? Що з нею буде? Так само знищується з брандсбойту і сила-силенна газет. Думаю, що й плакатам, й листівкам "Тому що" звичайна вода (а можно й ще з якимось чорнилом) надасть додаткового шарму.


P.S. Іллюстрація: за допомогою додавання всього однієї букви, один з плакатів від Януковича стає агітацією проти Януковича: :)


Приєднуйтеся до обговорення у відповідній гілці на Вільному форумі Майдану!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1097147786.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua