Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 12-10-2004
Лайко Неля: «Медики + Педагоги = Янукович»

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1097572345.html

Передвиборчі перегони на зразок «хто кого?» набувають ще більш брудного забарвлення. Використання адмінресурсу з корисливою метою – вражає, а ще більше шкода тих людей, які явно не з власної громадянської позиції у цьому всьому задіяні. Сумська область, на яку покладений «обов’язок» агітації за потрібного владі кандидата переживає розпал прояву безчинства.

11 вересня м. Конотопі, активістами громадської ініціативи «Студентська хвиля» була проведена акція по розповсюдженню друкованої продукції – газети «Молодий час». Це проводиться з метою інформування молоді про події в державі, просвітництва та власне залучення нових прихильників до роботи напередодні виборів. Біля Медичного училища м. Конотопа, під час роздачі газет, до агітаторів підійшов чоловік, як з’ясувалося потім, директор цього ж закладу і голова районного штабу В. Януковича, з вигою припинити розповсюдження. З криками Косаря Анатолія Антоновича, що «ви перешкоджаєте навчальному процесу, не дозволю тут агітацію» він намагався вилучити літературу та забрати її у студентів. Потім, мабуть пішовши виконувати свої службові обов’язки, пан Косар намагався приставити до роздавальників «свою людину». Але громадянин з власного сумління не став перешкоджати акції. Після проведеної розмови з працівниками училища, з’ясувалося, що студентів Анатолій Антонович використовує у агітації, вони «пахають» у нього на Віктора Федоровича, роздаючи матеріал та проводячи свою дні на агітаційних точках зі стендами. А сам він ще й є головою дільничної виборчої комісії №27 в м. Конотопі від кандидата на посаду президента Ржавського. Хто кому заважає навчатися, не зрозуміло аж ніяк.

Ще один випадок порушення передвиборчого законодавства це розміщення агітаційної продукції в медичних закладах м. Суми – поліклініках, лікарнях, діагностичних центрах. Молодіжними активістами «Чистої України» була проведена акція по перевірці дотримання законодавчих норм в цих установах. Так, в кожній медичній установі, без виключень, розміщувалась друкована агітаційна продукція за Віктора Януковича: листівки, буклети, плакати, біографічні книжки. Це чітко супречіть ст. 64 п. 15 Закону України «Про вибори Президента», де вказано: «Кандидатам на пост Президента України, які займають посади, у тому числі за сумісництвом, в органах виконавчої влади… забороняється залучати для передвиборчої агітації, або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборчої агітації, підлеглих їм осіб, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи…» Активно втягуючись в передвиборчу кампанію підлегле міністерству, обласне управління охорони здоров`я, використовує власний ресурс за рахунок чого, життя та здоров`я громадян?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1097572345.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua