Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 13-10-2004
:: Девіз українських силовиків – “Все флаги в гости к нам”

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1097636304.html

Запрошуємо всіх закордонних любителів екстремального туризму до України на президентські вибори в якості міжнародних спостерігачів.

Україні гостро необхідна тверда валюта, оскільки наш прємьєр-міністр проффесор Янукович стрімко збільшує зовнішній борг України. Натомість в обмін на невелику кількість витрачених тут ваших грошових знаків ви зможете отримати незабутні враження, яких не купите в себе на Батьківщині ні за які гроші. Бо ваші поліцейські дільниці проти наших міліцейських відділків – то як п’ятизірковий готель проти нічліжки для бездомних.

Тут ви зможете збагатити свій український та російський лексикон такими словами і виразами, яких вас не навчать у жодних кембріджах чи оксфордах. Ви дізнаєтесь, що ластівка – це не тільки пташка, але й певна вимушена поза, в яку вас покладуть на бетонну підлогу, а слоник – це не лише дитинка найбільшого у світі сухопутного ссавця, але й надягнутий на голову протигаз з перекритим доступом повітря. До ваших послуг можуть бути екскурсії до лісу. Ви з подивом виявите, що базар може бути гнилим та відфільтрованим, а дах має здатність їздити. Нарешті тут ви зможете забути, що таке права людини, і зрозуміти, чому людина з гумовим кийком чи бейсбольною бітою важливіша за Конституцію. Ви пробачите, як вільно, на повні легені дихають люди, що скинули з себе всі пута Закону та будь-які інші обмеження.

Ви зможете взагалі багато чого дізнатися, побачити та відчути, і хай вас не розчаровує те, що на минулих виборах у 2002 році стався лише один випадок, коли міжнародних спостерігачів викрали на Донеччині бандити, але потім, після чийогось дзвінка на мобільний телефон злочинців, відпустили неушкодженими.

Цього разу якість послуг буде набагато вищою. І надаватимуться вони у всіх куточках України. Це гарантує вчорашнє затримання громадянина Югославії Александра Маріча. Ми сподіваємось, що протиправні дії проти нього без надання жодних пояснень журналістам, окрім самого тримання цілу ніч і невідомо ще скільки, обмежились лише неможливістю для Салє дзвонити зі свого мобільного телефону, але ж, шановні наші майбутні гості, до виборів ще понад два тижні. Не поспішайте, все найцікавіше іще попереду.

На особливу гостроту відчуттів мають сподіватися громадяни США, Югославії та Грузії, адже мітинги на підтримку Віктора Федоровича Януковича просто мерехтять гаслами, спрямованими проти цих країн – “Україна ніколи не стане 51-м штатом США”, “Югославия, Грузия, Україна?” Новая ось зла”. Тому мешканці цих країн мають повне право сподіватися, що їм покажуть, наприклад, місця зимівлі раків, яких у наших водоймах залишилось не так вже й багато.

Ласкаво просимо в Україну! Розбавте своє одноманітне та нецікаве життя новими враженнями. Вам буде що розповідати вашим колегам по роботі, друзям на уїк-ендах, дітям на ніч.

А невдовзі після виборів, якщо переможе кандидат від влади, ви зможете отримати нових, незакомплексованих сусідів. Адже будь-який представник нової української еліти напевно ж захоче купити собі для відпочинку будиночок у одній з ваших країн. А ще ця наша еліта зможе значно допомогти вам у розбудові вашої економіки, поклавши свої кошти у ваші банки.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1097636304.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua