Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 14-10-2004
Віктор Ющенко: Привітання зі Святом Покрова Пресвятої Богородиці
www.razom.org.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1097744850.html

Шановна українська громадо!

Дорогі браття та сестри!

Приходить світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.

Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Саме тому в Україні свято отримало другу назву – Козацька Покрова і відзначається ще й як день українського козацтва. Я щиро вітаю всіх, в кому живе дух наших славних попередників – запорожців, бажаю здоров’я і нових перемог в ім’я нашої великої Батьківщини.

Ми живемо надією, що й надалі Богородиця не забуватиме нас. Сьогодні ми молитовно дякуємо за її милість, просимо про духовну підтримку. Я вірю - за Божою допомогою ми зможемо гідно винести всі випробування долі, обрати вірну життєву дорогу для себе, своїх дітей, для всієї нашої України.

В день великого свята ми ще і ще раз говоримо, що хочемо і будемо жити в мирі і злагоді, любові і взаєморозумінні, повазі один до одного, по закону Божеському і людському. Саме на таке життя в день святого Покрова я прошу благословення у Матері Богородиці!

Щастя всім, радощів та благополуччя!

Зі Святом, дорогі мої!

Віктор Ющенко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1097744850.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua