Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 14-10-2004
Євген Шутий: Відкритий лист міністру внутрішніх справ України Миколі Білоконю

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1097764768.html

Шановний Миколо Васильовичу!

Після подачі мною та Климчук Тетяною Миколаївною і Міщенком Валерієм Леонідовичем 13 жовтня 2004 року Білоцерківському міському голові згідно статті 39 Конституції України повідомлення про проведення вуличної театрально-мистецької акції нашими особами несподівано зацікавилися ваші підлеглі.

Спочатку додому до мого батька завітав чоловік двометрового зросту років 35-ти на вигляд, який представився працівником Комітету по справах молоді, та розпитував його про мене (чим займаюсь, де проживаю і т.д.), мотивуючи це тим, що якийсь мій знайомий є розповсюджувачем наркотичних засобів.

Сьогодні до мене і Тетяни Климчук зателефонував начальник відділу охорони і порядку Білоцерківської міліції Анатолій Анатолійович Базилевський та запросив мене на бесіду з 19.00 до 19.30..

Я вважаю таку активність міліції довкола наших осіб виявом політичного тиску, оскільки і я, і Тетяна Климчук, і Валерій Міщенко є законослухняними громадянами і не лише не розповсюджують наркотиків, але й взагалі не порушують Закону, а також не мають причетних до наркоторгівлі знайомих.

Ніхто з нас не приховує, що ми належимо до громадянської кампанії “ПОРА!”, яка проголосила головним своїм принципом мирну ненасильницьку діяльність, як це дозволяє громадянам України Конституція. До того ж я є членом дільничної виборчої комісії розташованою у виправній колонії №35 спеціальної виборчої дільниці №66 територіального виборчого округу №91.

Цим відкритим листом повідомляю Вас особисто і засоби масової інформації, що ні я, ні Тетяна Климчук, ні Валерій Міщенко не займаються розповсюдженням наркотичних засобів, не зберігають і не носять холодної та гарячої зброї, не чинять інших протиправних дій і навіть переходять дорогу виключно на зелене світло. Тому, якщо з нами щось станеться, або нас звинуватять у порушенні Закону, підкинувши чи то наркотики, чи то зброю, просимо вважати це політичними репресіями.

Місто Біла Церква займає лідируючі позиції в Київській області зі споживання та розповсюдження наркотиків. І на нашу думку, міліція мала б спрямувати свої зусилля саме на боротьбу з цим явищем, а не витрачати час на “профілактичну роботу” з людьми, які мають інші політичні погляди, ніж представнки чинної влади, аж до того, що начальник відділу охорони і порядку заради бесіди затримується на роботі у позаробочий час.

Міліція, яка утримується за подакти громадян, повинна займатися охороною громадського порядку та розкриттям і запобіганню злочинів, а не втручатися в політичну боротьбу, яка проводиться у рамках закону. Тому прошу Вас скерувати своїх підлеглих саме в напрямку захисту правопорядку, а не на виконання політичного замовлення.

Шутий Євген Володимирович,
м. Біла Церква Київської області,
вул. Олеся Гончара, 6, кв. 5
тел. 8-050-443-77-62, 8-066-102-45-30, 8-066-162-77-72

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1097764768.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua