Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 16-10-2004
Андрій К.: "Вам набридла кримінальна влада? Ви бажаєте жити у вільній країні?"
пошта Майдан-Інформу

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1097926552.html

"Шановні пані та панове!

Висилаю Вам файл, який я хотів би розповсюдити в інтернеті через Ваш сайт.

З повагою,
Андрій К."


"Вам набридла кримінальна влада? Ви бажаєте жити у вільній країні?

Ви вирішили голосувати за Віктора Ющенка?

Тоді цей текст адресовано Вам!

Може трапитись так, що Вашого голосу буде не досить для перемоги. Недостатньо лише голосувати за Ющенка. Потрібно загітувати за нього якомога більшу кількість наших співгромадян.

Агітуйте за Ющенка!

Поцікавтесь, за кого збираються голосувати Ваші сусіди. На чию користь схиляються Ваші колеги по роботі? Переконайте їх зробити правильний вибір!

У Вас є родичі в селі? Селяни позбавлені можливості отримувати правдиву інформацію. Допоможіть Вашим родичам та їхнім сусідам почути правду! Доведіть їм правильність Вашого вибору!

Ваші родичі чи знайомі – пенсіонери? Поясніть їм, що доплати до пенсій були встановлені режимом лише для того щоб втриматись при владі і продовжити грабувати народ. У разі обрання Януковича ці доплати будуть відмінені або знівельовані ростом цін. Не можна вірити обіцянкам „двічі несудимого”. Врятуйте пенсіонерів від фатальної помилки!

Серед Ваших знайомих є комуністи чи соціалісти? Переконайте їх, що будь-які партії, у тому числі ліві, можуть існувати лише в демократичній країні. Остаточне утвердження криміналітету при владі покладе кінець лівому рухові. Переконайте прихильників Мороза та Симоненка проголосувати за Ющенка у другому турі!

Ваші знайомі будуть голосувати за Ющенка? Переконайте їх агітувати за нього. Вручіть (перешліть) їм цю листівку.

Зробіть не менше 10 ксерокопій цієї листівки. Роздайте (розішліть) ці копії своїм родичам та знайомим, тим, хто твердо вирішив голосувати за В. Ющенка. Особливо важливо, щоб ця листівка потрапила до мешканців віддалених райцентрів та сіл, які не мають доступу до альтернативних джерел інформації.

Зробіть свій внесок у нашу спільну перемогу!"

Розповсюдження цього тексту є приватною ініціативою громадян України, і ніяк не пов’язане з діяльністю штабу жодного з кандидатів у Президенти.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1097926552.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua