Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 18-10-2004
Максим Гардус: Тому що ксенофобія
www.maximum.iatp.org.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098105709.html

У п'ятницю на центральній міській площі Леніна відбувся студентський мітинг у підтримку кандидата в президенти України Віктора Януковича.

У мітингу взяли участь близько 3 тисяч студентів миколаївських вузів, технікумів і ПТУ.

Перед молоддю виступив заступник голови державної адміністрації Миколаївської області, голова обласної організації Народно-демократичної партії Володимир Ємельянов. Державний службовець у робочий час закликав підтримати кандидатуру Януковича й критикував кандидата в президенти Віктора Ющенко.

На мітингу виступив і ще один держслужбовець – М.Єропунов, начальник теруправління охорони праці, голова обласної організації СДПУ (о).

Після цього виступив голова обласної організації партії „Трудова Україна” В'ячеслав Рукоманов, один з керівників громадського штабу Януковича. Його виступ стосувався можливості „насильницького перевороту, що готує опозиція в ніч підрахунку голосів”.

Після чого В.Рукоманов призвав прийти на вибори, інакше „вуйки виберуть для нас свого президента Ющенка...Вони віддадуть американцям усю країну, а Криму буде ще одна Чечня”.

„І до нас губернатора надішлють з Рівного чи Тернополя” - додав він.

Слід відзначити, що вперше в Миколаєві висловлювання, націлені на розкол України за географічною ознакою, виходять від настільки високопоставлених осіб. Хоча вже кілька місяців провідники „генеральної лінії” - газети, орієнтовані на співробітництво з облдержадміністрацією („Миколаївські новини”, „Південна Правда”, „Нова миколаївська газета”, „СКІФ”) публікують антиамериканські й антиєвропейські матеріали, а також запеклу критику В.Ющенка. Але до прямих образ жителів інших регіонів України раніше не доходило.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098105709.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua