Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 20-10-2004
Editorial:: Як підтримати активістів акції "СОС"
Ініціативна група

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098279259.html

Ви вже знаєте про акцію “SOS”, яку проводять у Києві дончани і дніпропетровці, кіровоградці і кияни. Цих людей об’єднує одне – вони вважають, що їхніх родичів було несправедливо засуджено і після численних спроб знайти справедливість у регіонах приїхали шукати її у столицю.

Невідомі мордовороти в цивільному жорстоко розганяють цих людей, щоб вони не нервували світлий погляд Медведчука.

Міліціонери і есбешні тихарі незаконно затримують цих людей на квартирах і вулицях, щоб пікет не побачив Янукович, який повинен проїхати центром Києва.

У них намагаються відібрати гроші і право оскаржити рішення, але ці люди не здаються. Вони знайшли одне одного і тепер вони разом. Вони сам на сам воюють з бездушною бюрократичною машиною, відстоюючи свої права.

Цим людям потрібна наша підтримка.

Ініціативна група “Майдану” оголошує про збір коштів на підтримку активістів акції “SOS”. Перші пожертви зробили прості перехожі. Невідома жінка пожертвувала 300 у.о. Кошти пішли на оплату послуг адвоката, який взявся захищати інтереси трьох людей. Але цього, як ви розумієте, мало.

Гроші потрібні для забезпечення необхідної кількості адвокатів і відповідної якості адвокатських послуг. Координатор збору коштів - активіст “Майдану” Роман, відомий майданівцям як координатор збору коштів на підтримку політв’язнів.

Якщо ти не маєш змоги вийти на вулицю, підтримай людей, які змушені це робити, щоб захистити своїх близьких.

Контакт:
roman_45@mail.ru

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098279259.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua