Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-10-2004
Нeбайдужа: Лист відчаю

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098430784.html

Доброго дня. Відучора не могла заспокоїтися з приводу почутого від моєї давньої подруги і вирішила написати листа на ваш сайт і на інші інформативні правдиві інтернет-видання, бо іншого виходу просто нема. А саме стосовно виборів в нашій державі та про деяких кандидатів у президенти. Буквально до вчорашнього дня я ще вагалася, а й справді , за кого віддати свій голос? Серце вже давно підказувало - голосуй за правдивого, чесного політика. На сьогодні точно знаю, що мій вибір буде за Ющенком, оскільки альтернатива просто відсутня. Переглядаючи провладні канали, а особливо так звані теледебати з напівпридуркуватими девіантними створіннями на кшталт Вітренко, Козака, Корчинського, Нечипорука, яким місце бодай в психіатричному диспансері, вкотре переконуюсь, що влада спільно з кривоохоронними органами (міліцією) вдається до всіх брудних технологій, з допомогою яких можна облити багнюкою супротивників кучмівського режиму.
Отож розповім мені вчорашню незаплановану зустріч з подругою Надією. Поділившись справами життєвими одна одній, випадково торкнулися теми виборів. Надя , як виявилося, на минулих президентських виборах 1999 року працювала в дільничній комісії на Сумщині, в одному з райцентрів. Так от каже, що під час голосування та під час підрахунку голосів (бюлетенів), оформлення актів та іншої документації дійсно не було жодних відхилень від чинного на той час законодавства. Коли вже пізно вночі всі канцелярські справи було завершено, опечатані бюлетені разом з актами необхідно було перевезти до вищої інстанції виборчкому. Для цього було виділено спецавтомобіль з охоронцями. Надя якраз була заступником відповідального за доставку бюлетенів з голосами виборців. Начебто все йшло за графіком . Та на півдороги до пункту призначення раптово зупинили авто якісь люди в цивільному й міліцейській формі. Наказали негайно залишити авто, на запитання навіщо та чому, пояснили хутко: “Не хвилюйтесь, все домовлено, вам нічого не буде, якщо будете тримати язик за зубами”. Надю і відповідального за доставку разом з бюлетенями супроводили до якоїсь будівлі. У приміщенні було повно людей і всі зайняті, заклопотані якимись підрахунками складаннями актів, різної документації і навіть тих самих бюлетенів. Зі слів Надії, вона спершу не зрозуміла , що діється. А діялося ось що. Привезені бюлетені, акти з підрахунками голосів розпечатали і терміново почали переписувати акти, заміняти невигідні бюлетені на бюлетені з голосами потрібного кандидата (читай - Кучми). Відомо, що 1999 року у другому турі брали участь на пост кандидата в Президенти Симоненко і Кучма. Така процедура тривала десь півгодини, не більше, працювали в авральному режимі десяток людей. Надя була шокована таким поворотом подій. За півгодини все закінчилось, а Надію з відповідальним за доставку бюлетенів та підміненими папірцями супроводили до авто люди в цивільному і ті поїхали далі до виборчкому вищої інстанції. До чого ця реальна розповідь, а до того, що на нинішніх виборах Президента не виключені аналогічні маніпуляції 1999 року. Себто й справді на дільницях буде все чітко і гладко з дотриманням законів, але під час доставки можливі вищезазначені події. Певно, в столиці такий сценарій малоймовірний, а ось в провінції цілком реальний. Який вихід з цього становища?? Особисто я не знаю.
А ще мені Надя розповіла, що зустрічається з хлопцем, який працює в Януковича. Ні , не в штабі, а як підлеглий. З його слів, Янукович – це просто страшна людина, його всі підлеглі просто жахаються. І не дай Боже, щось сказати супроти пана Януковича. А якщо той чимось невдоволений, або щось не так підлеглий зробив як хотів “премьєр”, може й в “морду дати” в прямому сенсі. Після цих слів в мене аж здригнулося все тіло. Та не треба нам такий президент, котрий буде займатися рукоприкладством, не треба нам репресій, не треба нам зонівських методик. Мушу запевнити, що деякі регіони України, насамперед Донеччина , Луганщина зомбовані дезінформативними структурами “послідовного проффесора”.
Сумно буде, якщо знову наш народ поставить на коліна та ж влада і вважатиме українську націю бидлом. Зробіть правильний вибір, голосуйте за чесного , народного кандидата в Президенти – Віктора Андрійовича Ющенка. Я вже визначилась, а ви?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098430784.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua