Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-10-2004
Фракція "Наша Україна": Заява з приводу планів влади зірвати вибори
www.pravda.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098446398.html

Шановні співвітчизники!

31 жовтня 2004 року кожен з нас і суспільство в цілому має надану Конституцією України змогу вирішити свою майбутню долю шляхом виборів нового Президента України.

Однак, як свідчать події останніх днів і інформація, що надходить до нас з достовірних джерел від патріотів України, збанкрутіла злочинна виконавча влада в особі Адміністрації Президента, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій, Міністерства оборони, Міністерства транспорту, при сприянні податкової міліції за повної бездіяльності СБУ і Генеральної прокуратури України готується використати озброєну силу проти власного народу.

Не задовольнившись підкиданням вибухівки в офіси і автомобілі, розсипанням шипів під колесами автобусів зі студентами, розставлянням блок-постів ДАІ на дорогах, наче при військових діях, діючий агонізуючий режим вживає антиконституційних і антисуспільних заходів по збереженню свого владарювання.

На день запланованого коаліцією "Сила народу" мітингу-протесту 23 жовтня цього року керівництво МВС в умовах секретності стягнуло і розмістило під Києвом спецпідрозділи "Беркут" з усіх областей України. Вони повинні також повернутись до столиці ще 29 жовтня ц.р. з відкріпними талонами і будуть доставлені у закритих каміонах і цивільних автобусах.

5 тисяч військово-службовців внутрішніх військ під командуванням генерала Попцова вже розміщено в навколишніх базах відпочинку і приміщеннях в с. Ново-Петрівці, смт. Вишневому, Боярці, Броварах і Ірпіні.

31 жовтня їх чисельність повинна зрости ще на 15 тисяч і отримавши "на озброєння" електрошоки, гумові кійки та світлові гранати, наші діти та онуки будуть скеровані недалекоглядними генералами проти беззбройних людей.

До проведення заходів по так званому приборканню опозиції будуть залучені також курсанти Академії державної податкової служби і Університету внутрішніх справ, що знаходиться на вул. Колекторній в м. Києві.

Не залишиться осторонь в згадані дні і нове-старе керівництво Міноборони України. Сьогодні фахівці російських спецпідрозділів "Вымпел", "Альфа" нацьковують наші армійські підрозділи на власний народ. За словами Міністра оборони "будь-який наказ Головнокомандувача збройних сил буде виконано", хоча Конституція України зобов’язує кожного не виконувати злочинних наказів.

Фракція "Наша Україна" не може повірити в дійсність злих намірів влади, але систематичність повідомлень і їх перевірка показала, що "подонки высшей меры" готові застосувати вогнепальну зброю, в т.ч. стрільбу на пораження людей.

Інакше, навіщо доставлено зброю в місця розквартирування військ і розміщувати її в приміщенні ЦВК, яке найближчим часом обнесуть багатометровим парканом. На захист олігофренічного режиму планується використовувати водомети, БТР і вертольоти.

Цинічні правителі вербують сьогодні в Донецькій області шахтарів (від 50 до 200 з кожної шахти), а під їх маркою наймають контрактників з внутрішніх військ, які в змові з злочинними елементами, будучи одягнені в куртки моркв’яного кольору з написом "Так!" в день виборів 31 жовтня матимуть завдання бити вікна, перевертати машини, організовувати безпорядки на виборчих дільницях у м. Києві. Зі слів завербованих, їм обіцяні чергові звання, покупка нових авто і винагорода в 10 тисяч гривень за одну українську варфоломіївську ніч.

Сьогодні стало відомо, що організовані владою мобільні групи злочинців будуть наклеювати портрети провладного кандидата на вітринах магазинів та установ, а переодягнені провокатори в оранжевих куртках битимуть вітрини і виконуватимуть безчинства в багатьох регіонах України. Наслідком такої сваволі повинно стати введення надзвичайного стану в країні. Будьте пильними, у нас хочуть вкрасти право обирати!

Ми вважаємо своїм обов’язком інформувати народ України, що перебуваючий в агонії поранений звір, зранку 31 жовтня готується в південних і східних районах (Харкові, Сумах, Донецьку, Луганську, Одесі та Запоріжжі) здійснити серію терористичних актів з використанням тротилових шашок і прогнозованими (запланованими) жертвами.

Через владні ЗМІ населення інформуватиметься про те, що це скоєно активістами молодіжної організації "Пора" та прихильниками кандидата в президенти Ющенко. Метою таких дій є розв’язання рук каральним органам (міліції, СБУ) та схвалення в суспільній свідомості антитерористичної операції проти представників опозиції.

Фракція "Наша Україна" з найвищої трибуни держави звертається до Президента України, як гаранта Конституції, вищого керівництва МВС, Міноборони, Міністерства з надзвичайних ситуацій і Служби безпеки України вжити негайних заходів по усуненню можливих провокацій з тяжкими наслідками в день народного волевиявлення і заявляє, що вся відповідальність за порушення громадянського миру і спокою в державі ляже на згадані вище структури.

Ми заздалегідь приносимо вибачення всім користувачам мобільного зв’язку операторів UMC та Kyivstar та любителям Інтернету у зв’язку з планами влади відключити згадані системи 31 жовтня та 1 листопада (начебто у зв’язку з перевантаженням).

Народні депутати цим звертаються до матерів, бабусь, сестер, доньок тих чоловіків, хто сьогодні носить уніформу і служить Україні. Переконайте їх листом чи теплим словом, щоб вони не стали заручниками і сліпими виконавцями злочинних дій, інспірованих владою, не втягнули Україну у вир громадянського протистояння.

Це звернення адресується водночас також патріотам України в офіцерській формі, що присягали народу, а не бандитам, і будуть з народом в хвилини лихоліття. Не виконуйте злочинних наказів, бо перед Вами може опинитися Ваша донька чи брат, і ніхто тоді не виміряє людського горя.

Сьогодні правда і сила народу виступають проти брехні і сили влади.

І народ переможе. Перемога Віктора Ющенка буде перемогою всіх! Україна є і Україна буде!

Слава Україні!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098446398.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua