Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-10-2004
Володимир Росса: У Полтаві є судова експертиза? або І сміх, і гріх!!! (коментар свідка)

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098476396.html

Уважно прочитав статтю - “Майдан" - У Полтаві є судова експертиза? або І сміх, і гріх!!! Ситуація викладена у статті, дійсно має місце, факти викладені майже вірно, за винятком деяких подробиць.

По-перше, ініціатором перевірки господарчої діяльності полтавського бюро судово-медичної експертизи був Волченко Віллій Володимирович, на той час начальник управління охорони здоров'я Полтавської ОДА, це сталося всередині серпня 2003 року, і він мав тверді наміри навести там порядок, але з приходом на посаду начальника управління охорони здоров'я ОДА пана Лисака Віктора Петровича, та призначення першим заступником Курілко, якій до цього займав посаду начальника патолого-анатомічного бюро !?, яка по всій специфіці роботи дуже схожа на посаду начальника бюро СМЕ, все бюро судово-медичної експертизи стало себе почувати дуже впевнено, і хоч Лисак і призначав декілька перевірок, всі вони були схожі на посміховисько. Начальник УОЗ дійсно знав про всі зловживання, але із самого початку у нього була тільки ціль «замилювати очі», та робити вигляд дуже інтенсивної діяльності.

Той факт, що атестації середнього медперсоналу з фальшивими довідками про проходження курсів підвищення кваліфікації приймав він та його перший заступник Курилко, проходили з першого заходу, та без зайвих питань, каже дуже багато.

Коли начальника бюро СМЕ шукали по кілька днів, а він був у «запої», Лисак В.П оголошував йому догану, і по самим скромним підрахункам за півроку у начальника бюро СМЕ таких «доган» повинно було зібратись штук двадцять.

Коли вже приховати кримінальну діяльність ПП «Турбота» не було ніякої можливості, Аврамов написав наказ про «призупинення» цієї діяльності, але ПП «Турбота» продовжувало спокійно займатися здирництвом, а на всі інші порушення Лисак В.П. просто закривав очі.

В 2004 році Аврамов взявши на себе повноваження начальника УОЗ виписував собі премії та надбавки.

В 2004 році були підроблені документи на списання спирту.

В 2004 році були підроблені документи профспілок на премії.

А про «мертві души» та фіктивне сумісництво він знав на всі сто відсотків, але нічого не робив.

Та і ПП. “Турбота” мала дозвіл на роботу с бюро СМЕ за підписом Аврамова Ю.С, і надану площу в два квадратних метра, а те що начальник бюро СМЕ взяв на себе повноваження держадміністрації, це не проблема, бо ПП. “Турбота” отримавши десятки тисяч гривень чистого прибутку фінансово допомогла бюро СМЕ аж на 50 гривень……

- За те що в бюро СМЕ працювали неповнолітні, а ця установа, віднесена до особливо-шкідливих, Аврамов був покараний…. черговою доганою!, а може і не був покараний, бо куди ті догани складати, не до торби ж, а порядок покарання при порушені законі не двозначний, і не дозволяє накопичувати догани безмежно.

І працівники міліції направляли матеріали до прокуратури, а те що прокуратура їх від футболила то це дрібниці. А той факт, що після публікації цієї статті пішли відкриті погрози, які скоріше за все мають під собою реальне підгрунття, і в УМВС на це є офіційні заяви, зовсім не вартий ніякої уваги.

Але коли на ці всі факти подивитись серйозно, перерахувати всі кошти, які пройшли через руки учасників справи, то складається враження, що в Полтаві існує якась “трупна мафія”, бо ні чим другим пояснити вищевикладені факти неможливо.


Член НСЖ України
Володимир Росса,
Полтава

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098476396.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua