Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 23-10-2004
Громадяни України в США: Звернення

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098563455.html

Звернення
громадян України, які проживають в США,
до депутатів Верховної ради України


Ми, громадяни України, що проживаємо В США, маючи конституційне право на участь у виборах Президента України в 2004 році, звертаємося до вас з проханням вжити необхідних заходів до ЦВК та залежних від неї установ, які чинять сваволю щодо відкриття додаткових виборчих дільниць в містах найбільшого зосередження українських громадян. На Західному узбережжі проживає понад 300 тисяч потенційних виборців. Консул же у Сан-Франциско подає всього 2000 чоловік. В Штаті Огайо проживає понад 50 тисяч українців - подано лише 420. Таке ж і в інших штатах.

Нас дивує, чому Росія спромоглася відкрити понад 600 дільниць, тоді як у США вони обраховуються пальцями однієї руки.

На чужині наші співвітчизники опинилися з “благословіння” нашої ж продажної верхівки, яка довела мільйони сімей до стану жебрацтва. Вони змушені рятувати свої родини, тому в наймах по світах, нерідко нелегалами, виконують найтяжчі і найменше оплачувані роботи. Розлучення з сім`ями - це наші болі, а то й трагедії. Але ми не забуваємо що є українцями.

Ще заздалегідь ми звернулися до Консула України за дозволом на відкриття виборчих дільниць у містах Сієтл, Портленд, Сакраменто, Клівленді, Детройт, аби громадяни України могли реалізувати своє Конституційне право. Більше того, ми взяли на себе всі технічні та організаційні зобов`язання. Не дивлячись на це, Консулат та ЦВК, використовуючи безпрецедентний бюрократизм, штучно зволікали з відкриттям додаткових дільниць, сподіваючись в кінцевому підсумку їх зовсім не відкрити. Тобто, одну п`яту населення України поставити поза законом. В цьому ми вбачаємо ознаки кримінального злочину.

Ми хочемо, щоб в Україні відбулися зміни на краще, як в політичному, так і економічному житті. Ми хочемо, щоб мільйони українців, які виїхали за кордон, могли працювати і гідно жити на своїй рідній землі. Ми хочемо обрати гідного Президента. Тому ми не є уклінними прохачами - ми ставимо законні вимоги, на сторожі якої стоїть Конституція.

Тому ми заявляємо: якщо у заявлених містах не будуть відкриті додаткові виборчі дільниці і ми будемо позбавлені нашого законного права - вибирати президента - ми вчинимо масове пікетування Посольства і всіх консульств України в США. Нехай світ дізнається про злочинну українську верхівку, яка розтоптала Права Людини, розпочала терор проти власного народу і, по суті, є пробільшовицькою політичною мафією, що цинічно називає себе українською владою. Невдовзі за злочини доведеться відповідати перед Законом України.

Голова Народної Партії в США А. Пєхотін
Голова Народної Партії шт. Огайо П. Ващик
Голова Укр. Клубу шт. Вошінгтон Є. Лемцьо
Голова Укр. Центру м. Сієтл О. Пинда
Голова Укр. Кредитової Спілки М. Пилип`як

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098563455.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua