Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 24-10-2004
:: Відкритий лист львівських письменників про громадянську кампанію «ПОРА!»

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098642681.html

Громадянська кампанія „ПОРА!” створена для того, щоб шляхом громадського контролю, законними і ненасильницькими методами стати на заваді утвердженню корумпованої і злочинної влади в Україні.

Її активісти дотримуються принципів ненасильницької боротьби, а їхні методи - це поширення серед громадян правдивої інформації про ситуацію в країні; всеукраїнські вуличні акції, спрямовані на підвищення суспільної активності і проти різних виявів системи „кучмізму”; пікети і демонстрації; культурні заходи; інформаційні плакати і наліпки. Кампанія „ПОРА!” понадпартійна, відстоює чесні і несфальсифіковані вибори; довгостроковою метою є відкрите громадянське суспільство з верховенством права і рівним для всіх дотриманням Конституції, де громадськість контролює дії влади, а не навпаки.

Влада, яка панує в Україні сьогодні, оголосила „ПОРУ” „збройним формуванням”, тобто терористами, і тепер вчиняє репресивні заходи щодо її активістів, проводить обшуки в квартирах, офісах, підкидає вибухівку та фальшиві гроші, щоби скомпрометувати цей рух і надати законності своїм злочинним діям.

Цим відкритим листом звертаємося до всіх свідомих громадян України: не дозвольте неправді запанувати, коли країні найбільше потрібні негайні зміни! „ПОРА!” - не терористи, „ПОРА!” - проти т е р о р у с и с т е м и.

Роман Іваничук
Ніна Бічуя
Віктор Неборак
Андрій Содомора
Тимофій Гаврилів
Василь Ґабор
Назар Гончар
Іван Лучук
Тарас Лучук
Тарас Возняк
Назар Федорак
Ярослав Павлюк
Мар’яна Савка
Маріанна Кіяновська
Остап Сливинський
Марія Кривенко
Галина Крук
Ірина Старовойт
Вікторія Садова
Ростислав Чопик

http://kuchmizm.info

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098642681.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua