Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 27-10-2004
Віктор Ющенко: Відкритий лист до Владіміра Путіна
www.yuschenko.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098862876.html

Шановний Володимире Володимировичу!

У день Вашого візиту до України хотів би ще раз зазначити, що я та коаліція «Сила народу», яку я очолюю, виступаємо за взаємовигідні, дружні та стабільні відносини з Росією.

Ми вітаємо контакти на найвищому рівні між нашими країнами для вирішення проблем громадян, підвищення економічного потенціалу двох стратегічних партнерів.

Водночас Ваш візит до Києва, попри те, що він є офіційним, неодмінно буде розглядатися в контексті президентської виборчої кампанії в Україні, незалежно від того, чи Ви вкладаєте цей зміст у свій приїзд, чи ні.

Я впевнений, Ви добре розумієте – Вас будуть намагатися використати для впливу на результати виборів в Україні. Вважаємо важливим, щоб українське виборче законодавство не було порушене.

За декілька днів до Вашого візиту у ЗМІ з`явилися повідомлення про провокації, що плануються проти Вас в Україні. За наявною у нас інформацією, саме владна команда хоче перетворити Ваш візит на брудне і небезпечне шоу та перекласти всю відповідальність за власні провокаційні дії на опозицію. Ми попереджаємо, що будь-які провокації не матимуть жодного відношення до коаліції «Сила народу», а всі, причетні до них, повинні понести відповідальність.

Правлячий режим прагне зберегти свою владу за будь-яку ціну, намагається втягти Росію у вирішення своїх особистих проблем. Кандидату від влади не вистачає власного авторитету для чесної перемоги на виборах, тому дефіцит суспільної підтримки чинна влада намагається компенсувати Вашою підтримкою, спекулюючи на добрих почуттях, що українці традиційно мають до Росії і росіян.

Сподіваюся, що Ваш візит в Україну дасть можливість неупереджено ознайомитись з позицією усіх учасників виборчого процесу, і Ви, Володимире Володимировичу, зробите акцент на важливості забезпечення чесних і справедливих виборів.

Громадяни України і Росії підтримують братерські стосунки, що склалися між двома державами – у цьому я бачу запоруку піднесення міжнародних взаємин на якісно вищий рівень після завершення виборчої кампанії, та перемоги демократичних сил.

Народний депутат України,
кандидат на пост Президента України,
Віктор Ющенко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098862876.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua