Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 28-10-2004
Editorial: Словом і дією!
теоретики і практики :)

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098955907.html

Три тижні тому у статті «Підтримай «Майдан словом і дією!» розповідалося про теорію партизанського маркетингу.

За цей час на вулицях Києва активісти «Майдану» виявили чимало праць ПРАКТИКУЮЧИХ партизанів-маркетологів. : )

Ось, приміром, напис на паркані біля Житнього ринку – яскраво, в людному місці, одразу впадає у вічі. Те ж саме на Глибочицькій - наисп зроблено неподалік трамвайної зупинки і перехрестя, тут завжди пригальмовує громадський транспорт і пасажири стають об’єктами впливу підпільної реклами.

А напис на розі Костянтинівської і Верхнього Валу – це взагалі поєднання всього виграшного – жваве перехрестя, купа громадського транспорту, гарно видно та ще й плюс станція метро. Те ж саме стосується і реклами біля Палацу спорту – потік людей і машин тут надзвичайно, он бачите – навіть міліціонер, який ішов з метро, зачитався. : )

До речі, про метро. От такий от напис із нагадуванням, що “Майдан” – це вам не телевізор!” дуже нескладно зробити протягом одного перегону між станціями. Монеткою виклацуєш папірець, фломастером пишеш – і з твоєю незалежною рекламою : ) протягом дня знайомиться десяток тисяч пасажирів.

Фантазії партизанів немає меж – одна наклейка “ПОРИ” перетворює знак паркування автомобілів АП у чудову агітку. А така деталь, як усміхнене сонечко в літері О (напис навпроти пам’ятника Грушевському, біля Академії Наук на Володимирській) робить символ упізнаваним і симпатичним.

Студенти-прихильники “Майдану” скинули нам фотку, де майданівський урл пропагується в студентському середовищі – між двома кіосками біля Жовтого корпусу Університету. А активісти з ВАРТО! взагалі помістили свою незаконну рекламу посеред двору Могилянки.

Якщо ж вам не подобається в наш буремний час тягати з собою балончики з фарбою і фломастери, що постійно губляться – ви можете зробити розсилку якої-небудь симпатичної картинки. Типу ось цього рімейку відомої картини. Та й сама картина свого часу була партизанським маркетингом.

Дякуємо всім, хто в ці буремні дні пропагував вільне слово власним словом і власною дією!

Ми разом! Багато! І нас не подолати!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1098955907.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua