Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 29-10-2004
Віктор Ющенко: Звернення до Президента Л.Д.Кучми
www.razom.org.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099057825.html

Президенту України

Кучмі Леоніду Даниловичу


Пане Президенте!


Сьогодні Україна стоїть перед вибором свого майбутнього. 31 жовтня Український народ обиратиме собі нового Главу держави. І головне завдання всіх учасників виборчого процесу, а головне – Вас, як діючого Президента, зробити все, щоб ці вибори були чесними. Бо легітимність новообраної влади – це не тільки правова, але й моральна категорія.

Тому Ви, як гарант додержання конституційних прав і свобод громадян, повинні своєю владою забезпечувати законність виборів, щоб нова влада народилась в наслідок чесного і свідомого вибору українців, а не підтасовок і фальсифікацій.

Українське суспільство сьогодні переконане: виборча кампанія далека від стандартів демократії, бо брутальний тиск, переслідування, затикання рота журналістам – стали нормою поведінки кандидата від влади. Однак, будь-який цинізм має межу!

Ми одержали інформацію про те, що розпочалося втілення плану масових фальсифікацій та зриву виборів. До цього задіяні державні органи, зокрема Міністерство транспорту і "Укрзалізниця".

Чи відомо Вам, пане Президенте, що на Львівській, Південно-Західній, Придніпровській, Одеській залізницях сформовано "спецпоїзди", для перевезення десятків тисяч невідомих осіб в період з 29 жовтня по 2 листопада 2004 року? У розпорядженні моєї команди є документи, які можуть Вам пролити світло на антизаконні дії Ваших підлеглих. Ми маємо і номери цих залізничних фантомів, а також інформацію про маршрути.

Пане Президенте! Звертаюся до Вас із вимогою негайно заборонити будь-які "спецпоїзди" на залізниці у виборчий період; зі свого боку перевірити інформацію про участь в цій афері особисто Георгія Кірпи, вищого керівництва Мінтрансу і "Укрзалізниці".

Винні повинні бути звільненні з посад і відповідати перед законом за свої дії.Народний депутат України

Віктор Ющенко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099057825.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua