Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 29-10-2004
Українці за кордоном: Звернення

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099059928.html

Дорогі земляки-українці!!!

Ми хочемо передати Вам у цей важкий передвиборний час наші думки стосовно тих порушень голосування, які вже відомі нам через "Майдан":

Каруселі- справа брудна і непередбачувана. Однак безвихідних ситуацій небуває, коли все робити з розумом.Післі проведеного голосування вами особисто неспішіть додому, затримайтесь біля виборчої дільниці. Організуйтеся в групи і коли люди підходять приглядайтесь до них. Адже то одні , то другі люди ,як правило знають людей тої місцевості. Ми переконані ви зразу вичислите пришельців-бандитів. Старайтеся поставити себе на їх місці(ментально) і ви зможете знайти правильний вихід як їм перешкодити. Ми недумаємо,що вони підїжджатимуть на автобусі під виборчу дільницю, це не 2002, тому треба поставити пару людей щоб гуляли непомітно околицями і приглядались де буде автобус стояти. При можливості, зробіть так, щоб той автобус більше неміг завестися і нікуди поїхати. Все знімайте на плівку.Тягніть час під дільницею, розмовами з ними. Надіємось вам зможуть помогти чесні люди з правоохоронних органів. Ми думаємо, знайти форму гаїшника не так важко. при потребі. Памятайте! Ви народ, мудрість нероду сильніша за всі бандитські голови. Народ обманути неможливо, коли він разом. обговоріть групами все можливі варіянти пов
едінки і ми віримо ви справитесь з цим завданням успішно.

А тепер ми хочемо звернутись, до людей, які будуть їхати у цих автобусах!!!

Памятайте, якщо ви підете на це, то за гріш продасте, погубите майбутнє ваших дітей і онуків. Ми віримо у вашу мужність перед самим собою, мужність перед власною совістю, мужність перед своїми дідьми і внуками, мужність пере власним народом. Коли людина починає говорити з своєю совістю, то вона неодмінно знайде вихід, можливість щоб той автобус доїхав у нікуда...краще без ваших голосів взагалі, аніж замарана совість і підла зрада свого народу. Зупиніть бандита на дорозі до зла, аніж станите помічником чи організатором цього зла. Якщо ви допустите цей страшний гріх пере власною совістю, ви ніколи вже незможете від нього відмитись і окропите ганьбою перед народом своїх полтомків.Подумайте, браття, над кожним вашим рухом і помислом, над кожною дією вашого загнаного в ганебний страх тіла і недозвольте вашому тілу володіти, управляти вашим розумом, вашою людською, чистою душею,котра заробляє гріхи для душі лише через слабкість ненаситного тіла.

До людей правоохоронних органів!!!
Друзі, ми маємо право так сказати, бо кілька з нас працювало в них від 10 до 20 років.Зараз ми звертаємось до вас!Ми відчуваємо ваші почуття у цей час. Ми знаємо як стоїть вам поперк горла ця влада. Досить плакатись і жалітись в кулак. Неждіте ласки від бандитів. Задумайтесь, чому вас налаштовують проти власного народу? Тому, щоб відмитися вами. Щоб було на кого вину злити, адже так було завжди. Вас влада поклала на ніщинське існування, що визиває до вашої праці зневагу з боку народу, але ви маєте шанс показати вашому народу, що ви не отара овець, яким управляють пастухи від мафії- ви люди, патріоти своєї вітчизни, гідні солдати свого мундира, і небудете виконувати протизаконні накази.Ми знаємо як вам набридло купляти лички, зірочки, посади.Ми знаємо якою ціною це вам обходиться. То невже ви нестанете на дорозі цьому злу, яке нищить майбутнє ваших потомків?????

Ми звертаємось до жінок, матерів, дівчат!!!
Українка завжди, на протязі всієї історії України, була наймудрішим і найхитрішим помічником чоловіка. В народі кажуть:"Де чорт не пролізе там жінка пройде...". Це ваша ніч наші любі. Від вашої відваги, мудрості і хитрості лопне люба найліпша операція мафії. Не спішіть, думайте, продумайте все до найдрібніших тонкощів. Будьте трішки артистами у самих собі і стійте поруч з чоловіками, коханими,близькими.У цю чарівну ніч війдіть в роль княгині Ольги і Роксолани і ваш народ отримає при вашій мудрості перемогу.

З любовю до всіх вас,
патріоти-українці, які тимчасово, в міру обтавин життя закордоном.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099059928.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua