Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 29-10-2004
Олександр Мороз: Заява

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099074022.html

Усі чесні і небайдужі люди повинні виступити на захист волі і проти встановлення в Україні "бритоголової республіки"!

Акція протесту 150 журналістів усіх провідних телеканалів України, що заявили про свою відмову виконувати накази влади і брехати людям - це сигнал, що влада не зможе залякати українців. Журналісти показали себе громадянами України і приєдналися до всіх небайдужих людей, що хочуть змінити цей режим влади, бандитський, і по суті, і за визначенням. Вони змогли убити в собі Дракона, убити страх перед владою. Журналісти подарували надію тим, хто сумнівається - так зможе і так повинен убити в собі страх кожен українець. Якщо телеканали не будуть брехати про хід виборів - влада побоїться маніпулювати результатами голосування.

Я хочу, в цьому зв'язку, відзначити, що всією душею підтримую боротьбу ТРК "Ера" і 5-го каналу за право об'єктивно висвітлювати свою позицію. Якщо громадяни по всій країні стануть боротися за свої права, так само рішуче, як ці молоді журналісти, влада не буде мати жодного шансу.

Влада штовхає суспільство на конфлікт. У день голосування саме влада готує провокації, саме влада хоче залякати виборців. Не можна потурати провокаторам. Конфлікт Україні не потрібний. Мої прихильники організують пікети біля тисяч виборчих дільниць. Я звертаюся до кожного українця - давайте в день голосування не будемо байдужими, не дамо себе обдурити, не дамо підтасувати результати нашого голосування. Якщо ми не скористаємося нашим правом голосувати - цим правом скористаються інші.

Телебаченням править не закон, і не здоровий глузд, а божевільна цензура. Телеканали "1+1" та "Інтер" відмовилися транслювати моє звернення до виборців. Хоча за законом, я маю на це повне право. У моєму зверненні немає брутальності – лише прості і щирі слова, заклик прийти на вибори і заклик не боятися фальсифікаторів. Там - просто заклик до людей не піддаватися на провокації влади, що хоче нас обдурити і не залишатися байдужими до вибору долі для всієї нашої країни. Це - заклик до українців залишатися вільними і гордими людьми. Влада заборонила трансляцію звернення без якихось серйозних пояснень.

Я згадую з Біблії, як Господь не пощадив стародавні міста Содом і Гоморру, тому, що не знайшлося там і десятка праведних людей. Нехай навколо нас брешуть, нехай навколо нас багато байдужих і сліпих. Кожен з нас повинен залишатися чесним і порядним. Заради нашого майбутнього, заради майбутнього наших дітей. Заради впевненості в завтрашньому дні!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099074022.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua