Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 31-10-2004
Знаю!: Спостерігачам: Проведення паралельного підрахунку голосів Знаю! 31 жовтня
Знаю!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099173023.html

Звертаємося до спостерігачів на ДВК у день виборів допомогти зібрати точні первинні данні з ДВК про результати голосування.

Завдання №1. Залучення якнайбільшої кількості учасників. На сьогодні у паралельному підрахунку від “Знаю!” братимуть участь більше 600 осіб на дільницях, що росташовані по всій Україні, а також у США, Голандії, Португалії, інших країнах. Кількість учасників постійно збільшується. Гарною новиною є те, що нам вдалося залучити активістів, які будуть спостерігати за виборами та передавати результати голосування з усіх 41 дільниць Російської Федерації.

Ми закликаємо всіх, хто бажає долучитися до паралельного підрахунку голосів, незалежно від того, чи вони вже є офіційними спостерігачами, чи ні. Для того, щоби взяти участь, потрібно:


Завдання №2. Забезпечити максимальну точність даних, що збиратимуться в ході паралельного підрахунку голосів.

Паралельний підрахунок здійснюється за допомогою системи, яка розміщена в Інтернеті та дозволяє всім бажаючим, як політичним партіям, так і незалежним організаціям, вводити свої дані незалежно один від одного, для того, щоби у випадку невідповідності, їх можна було порівняти та встановити реальні результати на кожній з дільниць. Система гарантує високий рівень захисту даних, аналогічну банківським Інтернет-системам.

Для нас є критично важливим, щоби дані з протоколів голосування на дільницях відповідали протоколам, які будуть оприлюднені відразу після підрахунку голосів. Тому ми будемо приймати дані з протоколів голосування тільки від попередньо зареєстрованих учасників, які а) ідентифікуватимуть себе; б) матимуть на руках копію протоколу виборчої дільниці. Ідеально було б мати оригінальну копію протоколу виборчої дільниці з мокрою печаткою. Ми, однак, усвідомлюємо, що велика кількість учасників паралельного підрахунку голосів з різних причин не матиме можливості отримати такі копіїї. Тому прийматимуться також ксерокопії, або фотокопії протоколів (звичайні та цифрові).

Важливо! Звертаємо Вашу увагу на те, що дані з протоколів голосування мають бути зафіксованими абсолютно точно, незалежно від Ваших політичних симпатій. На Вашій дільниці дані голосування можуть збиратися також представниками інших організацій/ штабів кандидатів. Передача спотвореної/ неправдивої інформації дискредитуватиме її джерело (тобто Вас персонально), а також нашу ініціативу загалом.

Завдання №3. Повідомити результати голосування на своїй дільниці/ дільницях.

Дані з протоколів результатів голосування виборчих дільниць прийматимуться через гарячу лінію ініціативи 8 800 50 22 500. Ви маєте назвати:

- Своє ім’я та прізвище;
- Контактний телефон;
- Номер округу та номер дільниці;
- Місто та Область з якої Ви телефонуєте;
- Результати голосування в такій послідовності:

1) Всього проголосувало _____
2) В. Ющенко _______
3) В. Янукович _______
4) І. Душин _______
5) А. Кінах ________
6) О. Мороз _______

7) Проти всіх _______
8) Кількість бюлетенів, які визнано недійсними _____

Для того, щоби випередити Ваше здивування щодо необхідності фіксувати результати п. Душина, повідомляємо, що він є ініціатором та фундатором комп’ютерної інтернет-платформи системи паралельного підрахунку голосів. Збираючи дані про його результати, ми віддаємо належне п. Душину як спонсору та ідейному батьку цього проекту.

Можливість №4. Перевірити відповідність даних, що Вами було надано до Громадянської ініціативи “Знаю!”

Ви можете перевірити, чи точно були передані дані з Вашої дільниці. Для цього Вам потрібно мати доступ до Інтернет і близько 5 хвилин Вашого часу. Зайдіть на веб-сайт www.ukraine2004.org та знайдіть Ваш округ та дільницю. Порівняйте дані колонки Громадянської ініціативи “Знаю!” з копією протоколу, що є у Вас на руках. Якщо вони не співпадають – терміново телефонуйте на безкоштовну гарячу лінію ініціативи та повідомляйте про невідповідність (не забудьте перед тим ідентифікувати себе знову, так як вказано вище). Якщо вони співпадають – Ваша місія захисника демократії в Україні майже закінчена. Залишилося лише завдання №5.Тримаймося, бо ми того варті!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099173023.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua