Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 31-10-2004
ДАЙДЖЕСТ на 11:30: Активність виборців і відомості про провокації

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099215688.html

Вибори розпочалися!

Активність українців вражає: на багатьох дільницях – особливо в Центрі і на Заході України проголосувало вже близько 10 відсотків (!) виборців.
Звичайно ж, не обходиться без провокацій. В Одесі, на ТВК №136, проводиться фальшивий екзит-пол - незалежно від відповіді виборця записується, що він проголосував за Януковича.

У Львові “спостерігачі”, які приїхали зі Сходу, без упину пишуть акти порушень, хоча порушень поки що небагато. Фотки цих людей у скромних шкірянках і вагони, де вони живуть, можна побачити у Фотоархіві “Майдану”.

Стає зрозуміло, чому на давно забутому кучмістському референдумі голосували 98 відсотків західняків (багато з яких насправді був на заробітках за кордоном). Жінок, які зареєстровані як виборці у США, виявлені у списках виборців у Тернополі.

В Ірпені в готель, у приміщенні якого міститься ТВК, заселилося 200 осіб кримінальної зовнішності. Вочевидь, вони мають компенсувати 500 “спостерігачів” від технічних кандидатів, яких завдяки оперативним діям штабу Ющенка в Ірпені не допустили до участі у виборах.

Не зважаючи на залякування киян провокаціями (столицею ходять чутки про можливу різанину на шаровому концерті для студентів від донецького пива “Сармат” і новини про дику концентрацію військ (!) в районі ЦВК), місто і його жителі прикрашене помаранчевими стрічками. Ноу-хау – щоб не звинуватили у агітації, кияни носять помаранчеві стрічки... фанів донецького “Шахтаря” :).

Місто обклеєно плакатами із закликами до силовиків “Не стріляй!”. Постові міліціонери на вулицях настроєні миролюбиво. В міліції теж “прорвало” – вчора полковник міліції Григорій Петрик і підполковник Анатолій Вакуленко звернулися до міліціонерів із закликом не виступати проти власного народу. “Генарали будуть давати протизаконні накази, - зазначили вони. – Але наші колеги не підуть на це і захистять народ і українську державу”.

Це знає і влада - з джерел, близьких до МВС, стає зрозуміло, що до операцій проти демонстрантів залучені не рядові мілціонери, а кілька спецпідрозділів.

“Майдан” стежить за ситуацією в столиці і регіонах.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099215688.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua