Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 31-10-2004
ЧЕРКАЩИНА: Наші попереду, незважаючи на перешкоди

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099235062.html

Погодинний звіт Черкаського штабу Ющенка про події в області:

6:30 год: Надійшло повідомлення із Жашківського району, що місцева влада вимагає у ТВК дозволити працівникам районної Ради перебувати на виборчих дільницях, спостерігати за виборами, фіксувати кількість голосуючих. Такий дозвіл дано, хоч це є порушенням чинного законодавства про вибори. Представники Віктора Ющенка домагаються відміни такого дозволу.

7:00 год: У місті Звенигородці виявлено 250 молодих людей, одягнених в чорні камуфляжі, котрі прибули автобусами і ночували в місцевій школі-інтернат. Школа ця є закритого типу і перебування в ній сторонніх людей категорично заборонено. Мета перебування таємничих незнакомців з’ясовується. Неважко здогадатися, що це є фантомні „виборчі десанти” провладних сил для надбання додаткових голосів перш за все в центральних та західних областях України.

7:30 год: В Шполянському виборчому штабі Віктора Ющенка (199-ий виборчий округ) відключено електронну пошту. Начебто відключено й інтернет-провайдера. Перейшли на роботу виключно факсом.

7:30 год: На дільниці №129 (виборчий округ №201) у селі Трушівці Чигиринського району в приміщенні ДВК на видному місці виявлено агітаційний плакат Віктора Януковича. Складено акт. Агітаційний плакат знято.

8:05 год: Надійшло повідомлення, що на виборчих дільницях міста Звенигородки сидять представники Звенигородської райдержадміністрації. Це заборонено виборчим законодавством.

8:30 год: При відкритті виборчої дільниці села Хутори (спецдільниця для ув’язнених за кримінальні злочини) відмовилися впустити спостерігачів.

8:35 год: З усіх виборчих дільниць надходить тривожна інформація, що багато людей, котрі прийшли проголосувати, не знаходять себе у списках виборців. У місті Тальному кілька таких людей дали інтерв’ю місцевій студії телебачення „Альфа”, двоє з них заявили, що ідуть подавати до суду за порушення їхніх прав виборця.

8:55 год: У смт. Лисянка, на дільниці №102 (виборчий округ №199) пропало кілька сторінок із списками виборців.

9:00 год: На дільниці №77 села Руська Поляна Черкаського району члени ДВК вказують виборцям, за кого голосувати. Члени комісії не реагують на зауваження спостерігачів.

10:10 год: На виборчих дільницях Черкас багато людей скаржиться на відсутність їхніх прізвищ у списках виборців, натомість у списки занесено чимало виборців, котрі давно вже померли. Курйозний випадок: із виборчої дільниці, розташованої в Черкаському технологічному університеті, прийшло два запрошення на вибори одному і тому ж чоловікові, котрий також ...двічі внесений у виборчі списки.

10:15 год: На дільниці №43 (виборчий округ №197) помічено значну кількість людей, які голосують за відкріпними посвідченнями. Помічено також, що всі вони добре знайомі один з одним.

10:20 год: Повний безлад твориться у Соснівській територіальній виборчій комісії (виборчий округ №198) Черкас. Більше сотні людей, котрі не знайшли себе в списках виборців, практично заблокували роботу ТВК, вимагаючи роз’яснень і права на голосування. Більшість із них схильні вважати це злим умислом провладних сил.

11:00 год: Як ніколи багато людей приходить на виборчі дільниці. Майже скрізь утворюються черги. Все ще багато людей не знаходить себе в списках. Біля будинку обласного суду зібралося зо два десятки виборців, домагаючись своїх прав на голосування.

11:30 год: У селі Хацьки Черкаського району проведено екзіт-пол. Рахунок 20:1 на користь Ющенка. Як передали спостерігачі, це дослідження проводили росіяни.

12:10 год: На дільниці №23 (бізнес-коледж) (виборчий округ №197) помічено, як офіцер міліції таємно передавав списки людей працівникові дільниці. На зауваження зловмисники ніяк не відреагували. Після спроби сфотографувати їхні дії вони зникли. Відразу по тому з передпокою виборчої дільниці зник і взвод солдатів, котрі щось очікували.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099235062.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua