Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 31-10-2004
ДАЙДЖЕСТ на 16:00: Ми попереду, але готуються провокації

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099237622.html

За повідомленням ЦВК, станом на 14.00 проголосувало вже 23% виборців, що мають право голосу. За повідомленнями активістів “Майдану”, які перебувають у виборчих комісіях, насправді ця цифра вже сягає 50 відсотків.

За активністю виборців лідирують (знов-таки, за повідомленням відомства Ківалова), Житомирська, Кировоградська та Луганська області.

За даними російського радіо “Ехо Москви”, стали відомі перші результати екзит-полів. За словами міжнародного оглядача Івана Старікова, зі значним відривом лідирує Віктор Ющенко, “значно відстає Янукович, на третьому місці – Мороз, на четвертому – Симоненко”.

Після цього влада почала реагувати –відкрито запихують в скриньки пачки бюлетенів, не допускають спостерігачів від опозиції до контролю, б’ють і виштовхують із дільниць міжнародних спостерігачів, вимикають світло й воду.
Регіони, де найбільше порушень – Донеччина і Харківщина. Слід зазначити, що обласні штабі НУ працюють переважно ефективно, складаючи акти про порушення або за допомогою своїх оперативних груп фіксуючи ці порушення на відео. А то й просто припиняють.

Через масові помилки у списках виборців виникають стихійні мітинги.
В Києві помічена підготовка до провокацій – збільшено кількість міліції, біля ЦВК збираються силовики і військова техніка, вантажівки без номерів з сипучими матеріалами. Судячи з усього, наші шоумени із спецзагонів міліції у формі і без збираються порадувати глядачів провладних каналів новими страшилками.

Незважаючи на такі загрози, в Києві панує чи не ейфорія. Люди зберігають спокій і впевнені в перемозі. Політичні новини теж радують – Тимошенко провела вдалі переговори про створення нової парламентської більшості, а в Борисполі вантажаться на літаки представники провладних партій.
Цікавість пересічних українців перебігом голосування страшна – від перенавантаження упав сайт “Разом”.

Бандити теж не полишають увагою об’єктивні ЗМІ – опозиційні мас-медіа атакують кримінальники, а журналістів виштовхують з дільниць.

У Києві голосує купа відкріплеників зі Сходу, зате дуже киян багато не знайшли себе в списках. А от у Донецьку відкріпникам із Заходу і Центру не дають проголосувати.

За наявними даними, Ющенко лідирує навіть за умови фальсифікацій. Але радіти передчасно – до Києва стягуються загони міліцейського спецназу і провокаторів.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099237622.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua