Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 01-11-2004
: ДАЙДЖЕСТ. 01:00 - 03:00

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099275764.html

Початок другої години ночі приніс непогані повідомлення, причому найкращою з новин була відсутність новин про команду "фас" для виконавців "силового сценарію". Мабуть стрьомно. Натомість у Львові спільними зусиллями правоохоронців та нашоукраїнців знешкодили, доправивши до міліцейського відділку, групу диверсантів-електриків, що вимикали світло на дільницях.
На усіх 4-ох дільницях в Польщі впевнену перемогу здобув Віктор Ющенко.
Інформація, передана сполоханим сайтом "Завтра" про нібито побиття Михайла Свистовича, виявилася плодом чиєїсь хворенької уяви (чи то потаємних бажань).
А інформація ЦВК про те, що Янукович веде перед з 53 відсотками проти 29 у Ющенка (за даними обробки 9,17% бюлетенів) - виявилася інформацією не надто показовою, адже найбільшу кількість протоколів було проаналізовано саме з тих областей, де Проффесор може сподіватися на найбільші проценти. Подальші підрахунки виявили, що і у даних Ківалова Ющенко почав наближатися до Януковича - невдовзі ЦВК вже давала дані про 47,79 у Януковича та 32,58 у Ющенка.
Поки Ківалов почав рахувати зі Сходу та з закритих установ, штаб Віктора Ющенка оприлюднив попередні дані паралельного підрахунку голосів. Після обробки 21,2% бюлетенів, Ющенко здобував чисту перемогу - 51,04%.
В цей час зі штабу "Нашої України" з'явилася інформація, що ворожий табір, відчувши смажане, віддав наказ губернаторам областей знищувати протоколи або не підписувати, всіляко протидіючи паралельному підрахунку голосів.
Невдовзі Ющенко дав брифінг у прес-центрі в Могилянці. "Відбулося те, до чого так довго йшла українська демократія. Відбулося працею - і не тільки політичною - всього народу. Це вже не електорат зразка 1994 року. Це - громадяни, які можуть висловити свою позицію і захистити її.Мої слова - це поядка українському виборцеві. Без нього, без вас цієї перемоги не відбулося б".

Докладно про ці та інші новини - на сайті "Майдан" у розділі "Новини" (http://maidanua.org/static/news.php?site=maidan&bn=maidan_news)

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099275764.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua