Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 01-11-2004
: ДАЙДЖЕСТ. 09.00-12.00

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099325276.html

09:00. Початок першого робочого дня останнього місяця існування режиму.
Брифінг Ківалова. Повідомлення з 233-го терокругу Києва - голови дільнічних комісій замість вести протоколи до тервиборчкомів, поїхали спатоньки. "Ківалообробці" піддано вже 84,32% бюлетенів, розрив між Януковичем та Ющенком (існуючий тоді за версією ЦВК) розтанув до 3,5%.
Комітет виборців України критикує ЦВК за безлад у роботі протягом її (роботи) 14-ти годин. Критика має на ЦВК води з гусака. Комітет виборців оголошує про результати свого паралельного (коли рахує ЦВК - то перпендикулярне до істини)підрахунку голосів: Ющенко та Янукович мають по 39,6% голосів виборців.
Об 11-й годині у Львові перед Національним університетом почалася акція "Наша справа" ("Хто буде Президентом України – НАША СПРАВА! Добробут родин - НАША СПРАВА! Майбутнє України - НАША СПРАВА!
Чесні вибори - НАША СПРАВА! Єдність країни - НАША СПРАВА" - класно і правильно).
Форум українців Чехії оприлюднює дані екзітполу на дільницях Праги. Януковичу нічого не світить:
В.Ющенко - 79.1%, В.Янукович - 13.4%.
Полтергейст у Кіровограді: у Кіровському районі міста Кіровограда керівництво територіальної виборчої комісії № 100 зникло із приміщення ТВК, разом з печатками. Коли почали надходити документи від дільничних комісій, їх нікому було приймати.
У Запоріжжі демонструється справжній бидлізм посіпак режиму: паціентам онкодиспансеру запропонували вибір - або підтримка Януковича, або звільнення головного лікаря і відсутність допомоги.
Микола Томенко в ефірі "5-го каналу" повідомляє про розробку штабом Ющенка жорсткого плану захисту волевиявлення громадян.
А на "Майдан", бальзамом на душі виснажених нічним чергуванням новинарів, надходять листи підтримки, наприклад: "Хлопці, друзі - тримайтесь, як можете боріться з цими фальсифікаціями. Використовуйте теж всі можливі методи, не дайте їм щось змінити. Для нас це не тільки вибір президента, це вибір за Українську Державу !!! м.Львів. ( Михайло )". Ми дуже вдячні, зі свого боку, за підтримку, лише уточнюючи, що серед нас, слава Богу, не тільки хлопці, але і гарні дівчата.

Ці та інші новини докладно - у "Новинах" Майдану. Тут: http://maidanua.org/news/list.php3?site=maidan&bn=maidan_news

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099325276.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua