Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 01-11-2004
: ДАЙДЖЕСТ. 12:00 - 15:00.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099327960.html

12.00. Полудень. "Треба триматись і боротись!" - солідарна з Майданом Марія Бурмака, котра разом з Тарасом Чубаєм, Олегом Скрипкою, Святославом Вакарчуком, Тарасом Петриненком, Фомою ("Мандри")була цієї ночі в штабі Віктора Ющенка.

Продовжують надходити відомості з закордонних дільниць, де скрізь із значним відривом перемагає Віктор Ющенко.
У Львові починається мітинг - люди сходяться вимагати від ЦВК чесного підрахунку голосів. Практика свідчить, що для Ківалова це важко.
У Чернівцях близько 200 студентів, активістів "Пори" та "Чистої України" під зливою проводять мітинг на підтримку чесних виборів.
На сайті ЦВК з'являються ківалівські дані про результати після обробки 94 з гаком відсотків бюлетенів:
Янукович 40,11%
Ющенко 39,16%

Прокинулися соціалісти (пам'ятні за заявами щодо твердого наміру реалізувати програму-максимум щодо виходу О.Мороза до другого туру). Уповноважений фракції СПУ С.Ніколаєнко заявляє, що більшість членів політради СПУ схиляється підтримати Ющенка, хоча перемовини ведуться з обома фаворитами, оскільки "головне для соціалістів - політреформа", а ще " Олександр Мороз укладе угоду з одним з учасників другого туру, де той візьме на себе зобов'язання щодо перенесення терміну продажу землі, питання зарплат і пенсій, комунальних платежів".
У прес-центрі Ющенка в Могилянці - прес-конференція нардепів Євгена Жовтяка і Миколи Катеринчука. “Не менше 10 відсотків голосів за Ющенка були вкрадені шляхом маніпуляцій”, - повідомив Жовтяк.
“Ми занепокоєні тим, що ЦВК вже годину не працює, а київські ТВК домі не подали всю інфу до ЦВК, - додав Катеринчук. – Певно, у штабі провладного кандидата відбулася велика нестиковка з прогнозами”. Розвиток подій (вірніше - застій у ЦВК) підтвердив цю версію.

Оприлюднюються результати голосування у м.Суми, де днями янучарів було шоковано масштабом мітингу на підтримку Ющенка: за Ющенка - 71,79%, за Бандюковича - 11,66%.
Комітет виборців України продовжує довбати ЦВК за повільний підрахунок результатів виборів президента ("такі дії свідчать або про непрофесіоналізм ЦВК, або про нечистоту його намірів"). ЦВК зберігає індиферентність.
Продовжують надходити повідомлення про численні порушення: бандитські напади на сумські дільниці, дивну міграцію протоколів дільнічних комісій не до тервиборчкомів, а до райдержадміністрацій, як то було у Гадячі, відсутність виборців у списках на закордонних дільницях, не кажучи вже про запрошення прийти на вибори.
Надходить інформація про прибуття сьогодні на ст. Київ-Московський незвичного пасажирського поїзду, схожого на ті, що привозять до Києва вболівальників донецького "Шахтаря". Пасажири завантажилися у десяток з гаком автобусів і під охороною міліції з сиренами розчинились у столиці.
Дізнаємося про новий випадок гострого сатрапського бидлізму: в міській лікарні м.Конотоп проходили збори медперсоналу з єдиним гаслом: "Забезпечити 100 відсоткове голосування всіх хворих за Януковича". Лежачим тяжкохворим було заявлено дослівно: "У нас есть приказ выписывать всех, кто не проголосует за Януковича!"
Керівник кампанії Ющенка Олександр Зінченко інформує, що у вівторок Ющенко звернеться до українського народу, де викладе міркування з приводу результатів виборів та вирішального етапу боротьби. “Ми робимо ставку на розум, дух і силу народу. І в нас є запас правди" - підкреслює Зінченко.

Ці та інші новини докладно - у "Новинах" Майдану. Тут:http://maidanua.org/news/list.php3?site=maidan&bn=maidan_news

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099327960.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua