Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 01-11-2004
: ДАЙДЖЕСТ. 18:00-21:00

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099335499.html

18:00. Вже вечір вечоріє і НАШЕ серце б'є, а лента новини поспішно подає.

Член президії Меджлісу кримськотатарського народу І.Умеров вважає, що велика кількість голосів кримчан за Я.пояснюється тим, що кримчани голосували проти кримськотатарської ідеї, поданої янучарською пропагандою як загрозу іншим громадянам. Умеров також сказав, що кількість голосів за В.ЮЩЕНКА в Криму відповідає кількості голосів кримських татар (йдеться про 12,9%).

Серед інформації про порушення на виборах надійшли дві новини медицинські, а радше кліничні.
Перша. Головлікар центральної лікарні Конотопу Кравець змусив весь персонал на день виборів оформитися на стаціонарне лікування, пройшовся з урною по лікарні і під страхом звільнення наступного дня позбирав голоси.
Друга. За повідомленням нашого дописувача у закритій психлікарні в Дніпропетровську на вул.Чічерина, 101а за Януковича благополучно проголосували мало не 1200 неосудних осіб (чим не гасло: "психи за Януковича"?)

Центрвиборчком своєю багатозначною мовчанкою дістав геть усіх. Не витримала і Молодіжна партія України: "cьогодні, в епоху комп’ютерних технологій, електронного зв’язку і розвиненого автотранспорту просто смішно чути про "затримки" з підрахунком голосів у столиці". Трохи наївно. Ви бачили Ківалова? Він схожий на людину з хоча б дещицею почуття гумору? Отож.
Більш ретельний дописувач Майдану покарав ЦВК власним чином, видобувши просто на офіційному сайті ЦВК докази фальсифікації (див.повідомлення тут: http://maidanua.org/static/news/1099328294.html).
Близько 19.00 ми отримали, з посиланням на джерело, присутнє при підрахунку голосів у ЦВК, повідомлення про те, що Ющенко вперше (якщо, звичайно, казати про офіційний підрахунок) випередив Януковича, на 0,04%.
На Віче у Львові, про початок якого ми повідомляли раніше, близько 8000 чоловік, переважно студентів, висловили підтримку Ющенку і засудили фальсифікації.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099335499.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua