Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 02-11-2004
Коаліція "Сила народу": Заява
www.razom.org.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099402863.html

1 листопада український народ переконливо довів, що попри брутальний тиск, залякування громадян та численні спроби фальсифікації, народ може перемогти владу. Так був зруйнований ще один міф, що нав’язували нам з брехливих телеекранів – міф про нібито безсумнівну перевагу провладного кандидата.

Віктор Ющенко є переможцем першого туру виборів! Переможцем, навіть якщо “рахувати” голоси так, як це робила Центральна виборча комісія. Віктор Ющенко є народним кандидатом і беззаперечним загальнонаціональним лідером, оскільки йому віддали перевагу більшість громадян у 16 з 27 регіонів країни. Тобто – більшість України!

Недарма Центральна виборча комісія 1 листопада припинила оновлення даних з виборчих дільниць і не оголошує офіційні результати виборів. Вона просто не наважується визнати Віктора Ющенка переможцем.

Про впевнену перемогу народного кандидата свідчить й паралельний підрахунок голосів, проведений штабом Віктора Ющенка. Серйозну перевагу народного кандидата над його основним опонентом підтверджують і результати анонімного екзит-полу, проведеного авторитетними соціологічними центрами.

Тому Коаліція "Сила народу" вимагає від голови Центральної виборчої комісії Сергія Ківалова негайного офіційного оприлюднення результатів першого туру.

Наш шлях до перемоги був складним. Ми глибоко вдячні українському народові, котрий не дав перетворити себе на покірний електорат, на “підданих” влади. З кожним днем кампанії кожен з нас зростав, ставав мужнішим та стійкішим. Підтримка Віктора Ющенко невпинно зростала, а підтримка влади постійно зменшувалася.

Влада вилучала громадян з списків виборців, залякувала членів комісій та спостерігачів, нищила і спотворювала бюлетені та протоколи. Але у неї нічого не вийшло.

Влада програла вибори. Вона не змогла виконати свого основного завдання – намалювати своєму кандидату перемогу в першому турі або бодай показати його фіктивну перевагу у декілька голосів.

Сьогодні вся Україна святкує перемогу народного кандидата у Президенти Віктора Ющенка. Ми вітаємо з цією перемогою всіх громадян України!

Але для того, щоб остаточно закріпити наш вибір, потрібен ще один крок. Попри всі перепони, кожен свідомий громадянин повинен ще раз пересвідчитися у правильності списків виборців. 21 листопада кожен з нас винесе остаточний вирок цій злочинній владі. Правлячий режим приречений!

Слава Україні!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1099402863.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua